Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Inter Cars Marine - Wyjątkowa oferta dla miłośników sportów wodnych


Inter Cars jako niekwestionowany lider na rynku i największy dystrybutor części zamiennych i asortymentu do aut osobowych i pojazdów użytkowych nieustannie poszerza swoją ofertę. W 2018 roku otworzyliśmy się na firmy i klientów z branży motorowodnej. W portfolio Inter Cars Marine znajduje się ponad 5000 produktów - części, wyposażenie i akcesoria do różnego rodzaju jednostek pływających. Współpracujemy z największymi stoczniami w Polsce. Oferujemy szybki i sprawny dostęp do części. Realizujemy dostawy nawet w 24h!

Inter Cars Marine to również wysokiej klasy specjaliści. Centrum Kompetencji Marine tworzy grono ekspertów, których celem jest profesjonalne doradztwo w doborze części, silników zaburtowych i innych materiałów eksploatacyjnych, a także merytoryczne wsparcie Klientów oraz kompleksowa pomoc. Inter Cars to gwarant udanej współpracy, prężnie rozwijamy swoją działalność w Polsce i za granicą. Naszym celem jest popularyzacja sportów wodnych i szeroko pojętego motorowodniactwa!

Najlepsze produkty na rynku sportów wodnych


Oferta Inter Cars Marine jest dostosowana do potrzeb wszystkich fanów motorowodniactwa. Znajdziecie w niej zarówno części i akcesoria do wszelkiego rodzaju łodzi, jak i chemię i smary potrzebne do tego, by wasz sprzęt zawsze był w pełni sprawny i służył Wam jak najdłużej! Wszystko to w jak najkorzystniejszych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Inter Cars e-Catalog


Ponad 5 mln produktów w INTER CARS E-CATALOG


Inter Cars e-Catalog to najnowocześniejsze, mobilne narzędzie do wyszukiwania i zamawiania części. Dzięki niemu Twoja praca będzie znacznie prostsza, szybsza i przyjemniejsza, a Twoi klienci bardziej zadowoleni.
Aplikacja Inter Cars e-Catalog

Produkty marine w sklepie Inter Cars


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów idywidualnych. Oferujemy szeroką gamę produktów do łodzi oraz jachtów i gwarantujemy szybki i bezproblemowyu odbiór zamówienia. W zależności od upodobania: w sklepie filialnymi, przesyłką kurierską, a nawet w paczkomacie!
Mechanik pracuje przy silniku
Mapa z działalnością Inter Cars w Europie

Znajdź warsztat lub filię sieci Inter Cars

Wypróbuj naszą nową mapę z najbliższymi punktami

Nasi dostawcy