Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Inter Cars Przemysł


Inter Cars to dystrybutor części zamiennych i asortymentu technicznego do różnego instalacji, maszyn i urządzeń przemysłowych oraz rodzaju pojazdów szynowych. W portfolio Inter Cars Przemysł znajduje się szeroka oferta, dedykowana dla branży przemysłowej, w skład której wchodzą poszczególne kategorie asortymentowe: filtracja, uszczelnienia techniczne, technika liniowa, urządzenia dźwigowe, sprzęt asekuracyjny, oleje i środki smarne, hydraulika i pneumatyka, pasy napędowe koła, łańcuchy oraz łożyska przemysłowe. Oferta Inter Cars dla branży przemysłowej jest dostosowana do obecnych potrzeb rynku i naszych klientów. Znajdziesz w niej zarówno części do maszyn przemysłowych, a także dedykowane do nich akcesoria. Sprawdź poszczególne kategorie asortymentowe i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta Inter Cars Przemysł


Atrakcyjna oferta Inter Cars Przemysł jest dostosowana do  potrzeb rynku i naszych klientów. Znajdziesz w niej zarówno części do maszyn przemysłowych, a także dedykowane do nich akcesoria. Sprawdź poszczególne kategorie asortymentowe i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Inter Cars e-Catalog


Nawet 5 mln produktów w INTER CARS E-CATALOG


Inter Cars e-Catalog to najnowocześniejsze, mobilne narzędzie do wyszukiwania i zamawiania części. Dzięki niemu Twoja praca będzie znacznie prostsza, szybsza i przyjemniejsza, a Twoi klienci bardziej zadowoleni.
Aplikacja Inter Cars e-Catalog
Mapa z działalnością Inter Cars w Europie

Znajdź warsztat lub filię sieci Inter Cars

Wypróbuj naszą nową mapę z najbliższymi punktami

Pozostałe segmenty w ofercie Inter Cars


Inter Cars to jeden z największych dystrybutorów części w Europie Środkowo-Wschodniej.  Posiadamy asortyment i części do wszystkich rodzajów pojazdów. Sprawdź naszą ofertę i kupuj produkty do swojego auta osobowego lub ciężarowego. W portfolio Inter Cars znajdziesz także ofertę dla miłośników motorowodniactwa, tuningu czy motocykli.

Nasi dostawcy