Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Zobacz, jakie dodatkowe usługi otrzymasz, kupując silnik Parsun

2024-02-26

Ewa Peresada

Zapewniamy najlepszą w Polsce opiekę gwarancyjną i najszersze wsparcie posprzedażne do silników zaburtowych Parsun! Wybierz swój silnik i miej pewność, że w razie potrzeby nie zostaniesz sam!

Łódź na wodzie
Łódź na wodzie

Nowa generacja silników Parsun oferuje niesamowitą wydajność. To idealny sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Elektroniczny system wtrysku paliwa EFI zapewnia wysoką wydajność przy optymalnym zużyciu paliwa, niezależnie od prędkości obrotowej silnika. System startowy nigdy nie był tak prosty, a dzięki wbudowanemu zarządzaniu elektronicznemu, elektryczny power trim zapewnia wygodne sterowanie pozycji Twojego silnika.


Sprawdź ofertę silników Parsun w Inter Cars e-Catalog

lub w sklepie na
intercars.pl 

Grupa Inter Cars jest jednym z niewielu importerów silników Parsun w Europie

Oferujemy silniki Parsun w korzystnych cenach, a w cenie zakupu dodajemy usługi, które choć części użytkownikom mogą wydawać się oczywiste, dla znawców tematu stanowią znaczną wartość dodaną i nie pojawiają się w wielu konkurencyjnych ofertach.

Czym wyróżnia się na rynku oferta Inter Cars w segmencie marine?

  1. Gwarancja


Pierwszym i bardzo ważnym wyróżnikiem jest gwarancja. Zawsze warto zapytać dystrybutora o uprawnienia gwarancyjne i serwis w przypadku problemów sprzętowych. Gwarancja oferowana przez Inter Cars to podstawa właściwej eksploatacji silnika i  spokojnej wyprawy!

  1. Instrukcja obsługi w języku polskim


Jako jedyni w naszym kraju dołączamy instrukcję w języku polskim do silników zaburtowych Parsun.

Pływając, może przytrafić Ci się drobna usterka silnika, z którą poradziłbyś sobie na miejscu, ale czasami nie wiesz, jak zacząć naprawę. Teraz to nie problem, bo w kompleksowej instrukcji obsługi silników Parsun opisaliśmy krok po kroku wszystkie czynności, jakie należy wykonać, aby uporać się z drobnymi defektami.

  1. Dostępność od ręki – aż 230 punktów dystrybucji w Polsce


Nie musisz czekać! Wybierając Inter Cars, masz pewność, że silnik, na który się zdecydowałeś jest gotowy do odbioru od ręki i we wskazanym przez Ciebie miejscu.

  1. Centrum Kompetencji


To fachowa pomoc i profesjonalne doradztwo związane głównie z odpowiednim doborem części, jak również ze sprawdzeniem ceny czy dostępności. Klient indywidualny, właściciel łódki lub innego sprzętu wodnego może zadzwonić do Centrum Kompetencji i sprawdzić cenę lub dostępność interesującej go części. Otrzymuje wówczas także kompleksową poradę i gotowe rozwiązanie swojego problemu.

  1. Naprawa zawsze i wszędzie


Nie musisz wyciągać łodzi z wody i jechać na drugi koniec Polski, załatwimy naprawę Twojego silnika niezależnie od tego gdzie jesteś!

  1. Wiarygodny polski dystrybutor


Obecnie na rynku jest niewiele firm oferujących tak szeroki wybór i przekrój marek. Nasza oferta jest uniwersalna. Posiadamy części z różnych półek cenowych, a oprócz możliwości zakupu, dokładamy profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne. Warto pamiętać przy tym, że działająca na rynku od ponad 30 lat marka Inter Cars jest gwarantem wiarygodności, jakości i bezpieczeństwa.

Wszystkich entuzjastów żeglowania, serwisantów i mechaników zapraszamy do kontaktu z Centrum Kompetencji Inter Cars Marine poprzez Infolinię +48 22 511 30 90e-mail: [email protected]lub wizytę w jednej z filii Inter Cars.

Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy! Także w segmencie marine!

Sprawdź ofertę w Inter Cars e-Catalog

lub w sklepie na
intercars.pl 


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email