Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

BAZA DANYCH TECHNICZNYCH

HaynesPro logo

Inter Cars oferuje bazę informacji techniczno-diagnostycznych WorkshopData Ultimate, dostarczaną przez firmę HaynesPro.

Baza zapewnia warsztatom dane usprawniające pracę i zwiększające zyskowność, dzięki zaoszczędzeniu czasu na poszukiwanie najważniejszych informacji technicznych.
Grafika przedstawiająca przekrojowy widok pojazdu z widocznym silnikiem, układem napędowym i innymi elementami wewnętrznymi

Co warto wiedzieć o HaynesPro WorkshopData?

  • Zawiera dane podzielone wg kategorii: obsługa okresowa, silnik, przekładnia, zawieszenie, hamulce, elektronika
  • Zawiera zbiory danych regulacyjnych i mechanicznych, rysunki techniczne, normy czasowe napraw, schematy elektryczne wraz z danymi diagnostycznymi
  • Posiada inteligentny moduł VESA wspierający diagnostykę podzespołów oraz pakiety procedur naprawczych SmartPack
  • Umożliwia logowanie 4 użytkowników w jednym czasie
Grafika kilku urządzeń wyświetlających oprogramowanie haynes pro

Wersja próbna


Odblokuj pełny potencjał swojego warsztatu, korzystając z dostępu do baz danych technicznych. Aktualne oprogramowanie to klucz do efektywności i sukcesu Twojego serwisu.

Mechanik pracujący przy podnośniku

Skontaktuj się z nami

Adam Możdżonek
+48 693 852 438

lub zadzwoń do swojego opiekuna handlowego

Zostaw swój numer - oddzwonimy do Ciebie.

Telefon

- Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, [email protected]. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]. Podanie danych jest dobrowolne i jest konieczne do zrealizowania wysyłki marketingu, a ich nie podanie uniemożliwi jego zrealizowanie. Dane będą przetwarzane w celu zrealizowania marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).
Dane będą przechowywane przez okres: do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Swoimi zgodami marketingowymi możesz zarządzać pod adresem: rodo.intercars.eu.