Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Inter Cars Marine na targach Rybomania!

2024-03-01

Inter Cars Marine zaprezentuje 1-3 marca swoją ofertę asortymentową na największym i najważniejszym wydarzeniu wędkarskim w Europie – targach Rybomania w Poznaniu. To setki wystawców i tysiące metrów kwadratowych ekspozycji, a wśród nich także stoisko z wyjątkową ofertą naszego segmentu.
Inter Cars Marine na targach Rybomania!
Inter Cars Marine na targach Rybomania!
Wszystkich rybomaniaków i nie tylko zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czekamy na Was w pawilonie nr 6, w sektorze C w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Na miejscu zaprezentujemy między innymi silniki zaburtowe Parsun, akumulatory Exide czy też dedykowane do sprzętów motorowodnych oleje. Polecamy także profesjonalną chemię jachtową, która pomoże zadbać o każdy, nawet najbardziej wymagający sprzęt.

Targi Rybomania, które rozpoczynają się już dziś i potrwają do niedzieli (01-03.03.2024) to także doskonała okazja do rozmowy ze specjalistami Centrum Kompetencji Marine, którzy z przyjemnością porozmawiają o produktach z oferty Inter Cars Marine, a także udzielą innych cennych wskazówek, dla miłośników motorowodniactwa.

Największe takie targi w Europie
Rybomania to najbardziej prestiżowe i największe wydarzenie wędkarskie tego typu na całym Starym Kontynencie. Odbywają się w kilku miastach w Polsce. To setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających rocznie. To właśnie tam, co roku prezentowane są najnowsze produkty branży. Na przybyłych czekają też pokazy specjalne w ramach intensywnego programu, w którym biorą udział mistrzowie sztuki wędkarskiej.

Czytaj także: 
Szukasz części do skuterów wodnych? Poznaj naszą ofertę!
Chcesz pływać szybciej? Zainwestuj w silnik zaburtowy Parsun!
Centrum Kompetencji Marine – co powinieneś wiedzieć? 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email