Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Inter Cars Marine na Poland Yachting Festival w Gdyni

2024-07-08

Marta Kozaczyńska

Inter Cars Marine będzie uczestniczyć w kolejnej edycji prestiżowego wydarzenia - Polboat Yachting Festival, które odbędzie się w Marina Yacht Park w Gdyni, 18-21.07.2024. Polboat to jedno z najważniejszych wydarzeń branży jachtowej, przyciągające producentów jachtów, dealerów oraz dostawców osprzętu z całego świata.
Inter Cars Marine na Polboat Yachting Festival w Gdyni
Inter Cars Marine na Polboat Yachting Festival w Gdyni
Inter Cars Marine, jako dystrybutor części zamiennych i asortymentu do różnego rodzaju łodzi i sprzętu motorowodnego, zaprezentuje wybrany asortyment.  Oferta Inter Cars obejmuje szeroki wachlarz produktów dla sektora morskiego, w tym: środki do konserwacji i czyszczenia oraz renowacji jednostek wodnych, silniki zaburtowe, śruby i przekładnie, oleje i smary do łodzi, a także części do skuterów wodnych.

Polboat Yachting Festival to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych produktów, jachtów i łodzi, ale również platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Dla Inter Cars Marine uczestnictwo w tym wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do spotkania się z klientami, partnerami biznesowymi oraz innymi profesjonalistami z branży morskiej. Wspólnie będziemy mieć okazję do dyskusji o produktach  z oferty Inter Cars Marine, najnowszych trendach, wyzwaniach oraz przyszłości żeglarstwa i sportów wodnych.

Nie można zapomnieć również o atrakcjach przygotowanych dla szerokiej publiczności. Festiwal oferuje liczne aktywności, takie jak rejsy testowe, pokazy flyboardów i skuterów wodnych, które z pewnością przyciągną zarówno miłośników żeglarstwa, jak i osoby szukające adrenaliny.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Inter Cars Marine w ramach Polboat Yachting Festival.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email