Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Najnowsze informacje


Opublikowano: 2024-05-20

Mistrzowie w działaniu: To oni pomagają nam w promocji zawodu mechanika

Young Car Mechanic to dla wielu młodych mechaników pierwszy, poważny test ich wiedzy i umiejętności w zakresie naprawy pojazdów. To również szansa dla całej branży, ponieważ inicjatywa promuje zawód mechanika wśród młodych osób, które stanowić będą w przyszłości o jej sile. Wsparcie tego przedsięwzięcia wpisuje się więc w filozofie partnerów, których z roku na rok przybywa. Co oni sami mówią o konkursie Young Car Mechanic?

Inter Truck - wiosna 2024

Inter Truck Wiosna 2024 – sprawdź nowy numer!

Inter Truck to kwartalnik dedykowany dla wszystkich miłośników transportu ciężarowego. W najnowszym numerze przeczytasz ciekawostki o produktach i cenne wskazówki dotyczące naprawy pojazdów ciężarowych, wywiady z właścicielami warsztatów Q-Service Truck i Ford Trucks, a także relację z Grup Filialnych, testujących elektryczne samochody ciężarowe BYD ETP3.

Połączenie dwóch platform eSowy z Inter Cars e-Catalog

Rewolucja w zarządzaniu warsztatem! Poznaj moc możliwości

eSowa to nowoczesna platforma, która zmienia oblicze zarządzania warsztatami samochodowymi, sklepami i magazynami. Integracja z Inter Cars e-Catalog otwiera przed użytkownikami nowe możliwości, przyspieszając i upraszczając wiele codziennych operacji.

Poznaj amortyzatory marki Monroe!

Monroe: Wybierz jakość, która zapewnia trwałość

Witamy w Monroe, gdzie inżynieria i trwałość spotykają się w jednym miejscu. Marka od dziesięcioleci jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości amortyzatorów i kolumn zawieszenia, które wytrzymują próbę czasu. Niniejszy dokument ma na celu pokazanie, dlaczego Monroe jest preferowanym wyborem mechaników.

Magazyn “Wiadomości IC” i kalendarze do pobrania

Wiadomości IC to dwumiesięcznik, skierowany do osób związanych z szerokorozumianą branżą motoryzacyjną. Jego odbiorcami są zarówno właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, jak również ich klienci i partnerzy.
Numery magazynu "Wiadomości"

Wybierz kategorię informacji


Przejdź na podstronę z interesującą Cię kategorią informacji.