Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Najnowsze informacje


Kup urządzenie ekstrakcyjne Puzzi i weź udział w szkoleniu z metod czyszczenia!

Opublikowano: 2024-04-16

Pranie tapicerki samochodowej metodą ekstrakcji

Utrzymanie w czystości tapicerki samochodowej pozwala na dłużej zatrzymać jej świeży wygląd oraz zniwelować przykre zapachy. Niezbędne są tutaj urządzenia ekstrakcyjne, które dogłębnie czyszczą runo tapicerki i za pomocą środków czyszczących usuwają nieprzyjemne zapachy.

Krajowy finał VIII edycji Young Car Mechanic za nami. Nie obyło się bez niespodzianek!

8. edycja krajowego finału Young Car Mechanic w Polsce dobiegła końca. Uczniowie rywalizujący w polskim finale aż do ostatniej chwili nie byli pewni, który z nich zostanie zwycięzcą. Co jeszcze bardziej ekscytujące, w tej edycji konkursu organizowanego przez Inter Cars, po raz pierwszy w historii zwycięzców było dwóch, ale tylko jeden z nich będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym finale na Litwie.

Poszli „na całość”! Doskonała zabawa na balu Grupy Inter Cars Kraków Południe

Blisko 300 osób – Klientów Grupy Inter Cars Kraków Południe, Kontrahentów i Dostawców, bawiło się 13 kwietnia na balu w hotelu Metropolo. Tego wieczora nie zabrakło wyjątkowych atrakcji. Największą z nich była możliwość wzięcia udziału w legendarnym teleturnieju prowadzonym przez Gospodarza i główną gwiazdę wieczoru, Zygmunta Chajzera, który na imprezie nie mógł pojawić się bez „Zonka”!

Wiadomości IC - numer 101

Wiadomości IC - wiosna w pełni

Wskazówki z obszaru mechaniki i prowadzenia warsztatu, aktualności z branży aftermarket oraz bogaty zbiór artykułów technicznych i poradników - to wszystko i wiele więcej znajdziecie w 101. numerze magazynu Wiadomości IC.

Magazyn “Wiadomości IC” i kalendarze do pobrania

Wiadomości IC to dwumiesięcznik, skierowany do osób związanych z szerokorozumianą branżą motoryzacyjną. Jego odbiorcami są zarówno właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, jak również ich klienci i partnerzy.
Numery magazynu "Wiadomości"

Wybierz kategorię informacji


Przejdź na podstronę z interesującą Cię kategorią informacji.