Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Najnowsze informacje


fot. Konrad Placzki

„Od jednej czwartej obrotu na gwincie zależy wynik”: mechanik kluczem do sukcesu

Są ważni w świecie motoryzacji. Pozostają w cieniu, zwykle się o nich nie mówi, ale bez nich nic by nie funkcjonowało tak, jak należy. Czy wiecie, że od zaledwie 1/4 obrotu na gwincie zależy sukces lub niepowodzenie misji, jaką jest nie tylko Rajd Dakar, ale także Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci? O to, żeby zakończyła się pełnym sukcesem dba cały zespół mechaników, bo w dużej części to w ich rękach spoczywa powodzenie tego niezwykle trudnego projektu.

Udany jubileusz. Wspaniała zabawa na 65. Małym Wyścigu Pokoju

Blisko 200 najmłodszych adeptów kolarstwa uczestniczyło przez dwa dni w zmaganiach w jubileuszowej, 65. edycji Małego Wyścigu Pokoju. Tym razem, podobnie jak w roku ubiegłym, swoich sił mogli spróbować pracownicy Inter Cars. Na trasie pojawiły się także ich dzieci!

CTR

Szeroka oferta zawieszenia CTR - podzespoły jakości OE w Inter Cars

CTR jest koreańską firmą specjalizującą się w produkcji asortymentu do układów kierowniczych i zawieszenia. Produkty tej marki są częstym wyborem na tzw. pierwszy montaż w popularnych markach koncernów motoryzacyjnych. W ofercie Inter Cars znaleźć można części tego producenta zarówno do samochodów z rodowodem azjatyckim, jak i amerykańskim. Warto wspomnieć również o specjalnej promocji dla klientów oraz dedykowanym programie szkoleń technicznych sygnowanym logo CTR.

Inter Cars Elbląg – niezapomniany dzień pełen wrażeń

Inter Cars Elbląg – niezapomniany dzień pełen wrażeń

W ostatnią sobotę czerwca klienci Inter Cars z Elbląga, z filii wchodzącej w skład Grupy Olsztyn, mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie, zorganizowanej specjalnie dla nich. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części – pełną adrenaliny grę w paintball oraz relaksujący wieczorny grill. Było to jedno z serii spotkań, które przedstawiciele Inter Cars z Olsztyna przygotowali dla swoich klientów.

Magazyn “Wiadomości IC” i kalendarze do pobrania

Wiadomości IC to dwumiesięcznik, skierowany do osób związanych z szerokorozumianą branżą motoryzacyjną. Jego odbiorcami są zarówno właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, jak również ich klienci i partnerzy.
Numery magazynu "Wiadomości"

Wybierz kategorię informacji


Przejdź na podstronę z interesującą Cię kategorią informacji.