Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Aktualności Inter Cars Marine


Najnowsze informacje na temat działalności Inter Cars Marine. Bądź na bieżąco z naszą ofertą i poradami sezonowymi.

Inter Cars Marine na Polboat Yachting Festival w Gdyni

Opublikowano: 2024-07-08

Inter Cars Marine na Poland Yachting Festival w Gdyni

Inter Cars Marine będzie uczestniczyć w kolejnej edycji prestiżowego wydarzenia - Polboat Yachting Festival, które odbędzie się w Marina Yacht Park w Gdyni, 18-21.07.2024. Polboat to jedno z najważniejszych wydarzeń branży jachtowej, przyciągające producentów jachtów, dealerów oraz dostawców osprzętu z całego świata.

Inter Cars Marine na targach Rybomania!

Inter Cars Marine na targach Rybomania!

Inter Cars Marine zaprezentuje 1-3 marca swoją ofertę asortymentową na największym i najważniejszym wydarzeniu wędkarskim w Europie – targach Rybomania w Poznaniu. To setki wystawców i tysiące metrów kwadratowych ekspozycji, a wśród nich także stoisko z wyjątkową ofertą naszego segmentu.

Poland Boat Show 2023

Poland Boat Show 2023 za nami!

Międzynarodowe targi jachtowe, osprzętu jachtowego i sportów wodnych – Poland Boat Show - to niezwykłe wydarzenie zrzeszające pasjonatów sportów wodnych oraz ludzi z branży Marine

Skuter wodny

Poznaj 5 niezawodnych sposobów na zimowanie skutera wodnego!

Skuter wodny to sprzęt, z którego w naszej szerokości geograficznej korzystamy głównie w sezonie letnim. Nie oznacza to jednak, że możesz o nim zapomnieć tuż po zakończonym sezonie. Zamiłowanie do sportów wodnych przynosi wiele radości i korzyści, jednak niesie za sobą również wiele obowiązków.

Sprzęt motorowodny po sezonie

Jak zabezpieczyć sprzęt motorowodny po sezonie?

Czas letnich wodnych szaleństw powoli dobiega końca. Coraz poważniej myślimy o slipowaniu jachtów, skuterów czy łodzi. Każdy pasjonat pływania doskonale wie, jak istotne jest zabezpieczenie swojego sprzętu przed wilgocią, zimnem, pleśnią czy rdzą. Motorowodniactwo to nie tylko pasja i szereg korzyści, ale również obowiązki, ściśle związane z eksploatacją, konserwacją i zabezpieczaniem sprzętu.

Jachty zacumowane na Polboat Yachting Festival

Inter Cars na Polboat Yachting Festival 2023

Po raz czwarty miłośnicy motorowodniactwa, a także osoby z branży Marine, podziwiały w jednej z najnowocześniejszych przystani jachtowych w Polsce – Marina Yacht Park, katamarany, jachty żaglowe, łodzie motorowe i skutery wodne.

Sprawdź ofertę śrub napędowcych i przekładni dolnych

Sprawdź ofertę śrub napędowych, przekładni dolnych i innych podzespołów

Motorowodniactwo to aktywna forma rekreacji, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów wodnych przygód. Musimy jednak pamiętać, że podczas każdego czynnego wypoczynku na wodzie czekają na nas zagrożenia, które mogą finalnie powodować niespodziewane awarie sprzętu. Niezwykle istotne zatem jest stosowanie się do oznaczeń szlaków wodnych i znaków żeglugowych.