Opublikowano: 2013-12-15
Dobry rok dla Scania Polska
„To był bardzo dobry rok dla Skanii. Polska jest drugim rynkiem europejskim po Niemczech. Będziemy nadal inwestować w rozwój sieci serwisowej i pracowników” – powiedział podczas świątecznego spotkania z dziennikarzami Kjell Örtengren, dyrektor generalny Scania Polska (na zdjęciu).