Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Wiadomości i kalendarz


Czym są Wiadomości Inter Cars?

Nasza gazeta to wyjątkowy tytuł, który na stałe wpisał się w branżowy cykl. Pismo nieustanie ewoluuje dostarczając swoim czytelnikom ciekawych treści, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Wiadomości Inter Cars od 2017 roku zyskały kilka nowych rubryk, które skutecznie przyciągają uwagę i jednocześnie znacząco podnoszą jego prestiż. Z naszej gazety dowiesz się więcej na temat wydarzeń z Grupy Inter Cars, a także poznasz wiele ciekawostek i nowinek technicznych. Zachęcamy do lektury zarówno w formie online, jak i drukowanej. Wiadomości Inter Cars to dwumiesięcznik, skierowany do osób związanych z szerokorozumianą branżą motoryzacyjną. Jego odbiorcami są zarówno właściciele i pracownicy warsztatów.

Tytuł jest tłumaczony i dystrybuowany na inne europejskie rynki, gdzie Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Kontakt do redakcji: Mikołaj Rutkowski 

Wiadomości IC - Dostarczmy wiedzę do europejskich warsztatów
Najnowszy numer

Wiadomości Inter Cars 101

Wskazówki z obszaru mechaniki i prowadzenia warsztatu, aktualności z branży aftermarket oraz bogaty zbiór artykułów technicznych i poradników.
Przeglądaj online

Wszystkie numery


Na tej stronie znajdziesz najnowsze wiadomości na temat Inter Cars

Kalendarz Inter Cars 2024

Inter Cars z dumą przedstawia swój najnowszy kalendarz na rok 2024. Tegoroczna edycja nazwana została „Day & Night” i będzie wyjątkowym projektem, który przeniesie oglądających w fascynujący świat luksusu, oferując niezapomniane wrażenia i zapierające dech w piersiach obrazy. Kalendarz już niedługo trafi do klientów dystrybutora.

Kalendarze z poprzednich lat


Zobacz lub pobierz kalendarze z poprzednich lat