Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Wydarzenia


Opublikowano: 2024-06-17

Bartosz Ostałowski wystartuje na DMP w Słomczynie

Po inauguracji na Torze Kielce rywalizacja w Driftingowych Mistrzostwach Polski przenosi się na Autodrom Słomczyn. To tam już w najbliższy weekend (22-23 czerwca) odbędzie się 2. runda tegorocznego cyklu. Na starcie nie zabraknie Bartosza Ostałowskiego, który po udanym rozpoczęciu sezonu zajmuje obecnie 2. lokatę w klasyfikacji generalnej i chce walczyć o podium również w Słomczynie.

Wielka Wyprawa Maluchów Dla Dzieci 2024 – druga edycja wyjątkowego projektu oficjalnie zapowiedziana!

Wielka Wyprawa Maluchów Dla Dzieci 2024 – druga edycja wyjątkowego projektu oficjalnie zapowiedziana!

Legendy polskiej motoryzacji za kierownicą, na starcie kultowe Fiaty 126p, tysiące kilometrów do pokonania, a wszystko w szczytnym celu – Wielka Wyprawa Maluchów Dla Dzieci rusza 5 lipca, pod patronatem strategicznym Q Service Castrol – sieci profesjonalnych serwisów samochodowych. Jednym z beneficjentów wyprawy jest Fundacja Inter Cars, która rozdysponuje zebrane środki na realizację programu grantowego Drogowskaz, w którym wspiera liczne organizacje pozarządowe w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Bartosz Ostałowski na 2. miejscu na DMP w Kielcach

Bartosz Ostałowski na 2. miejscu na DMP w Kielcach

W weekend 1-2 czerwca na Torze Kielce odbyła się inauguracja tegorocznego cyklu Driftingowych Mistrzostw Polski. Świetne otwarcie sezonu zaliczył Bartosz Ostałowski, który uplasował się na 2. stopniu podium całej rywalizacji, a także zajął 2. lokatę w sobotnich kwalifikacjach.

Bartosz Ostałowski rozpoczyna sezon DMP na Torze Kielce

Bartosz Ostałowski rozpoczyna sezon DMP na Torze Kielce

Nadchodzi moment, na który polscy fani driftingu czekali przez całą zimę i wiosnę: już w najbliższy weekend (1-2 czerwca) rozpocznie się tegoroczny cykl Driftingowych Mistrzostw Polski. Inauguracja odbędzie się na Torze Kielce, a w stawce znajdą się czołowi polscy drifterzy, a wśród nich nie zabraknie Bartosza Ostałowskiego. Rozmowę z nim przeczytacie także na intercars.com.pl.

MotoEvent, czyli wymiana doświadczeń zwieńczona jazdą z Bartoszem Ostałowskim

MotoEvent, czyli wymiana doświadczeń zwieńczona jazdą z Bartoszem Ostałowskim

MotoEvent to niezapomniane wydarzenie, na którym obecni byli nie tylko przedstawiciele Inter Cars i nasi partnerzy, ale również klienci z Niemiec. W dniach 16-17 maja 2024 roku nasi goście udali się w podróż do największego magazynu Inter Cars w Zakroczymiu, a także skorzystali z rozrywek, jakie czekały na nich na Torze Modlin.

Bartosz Ostałowski pełen nadziei przed nowym sezonem DMP

Bartosz Ostałowski pełen nadziei przed nowym sezonem DMP

Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars, ma przed sobą kolejny rok zmagań w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Liga nazywana skrótowo DMP, stanowi elitę drifterów i jest skupiskiem czołowych kierowców w Europie. Przed nami 15. edycja czempionatu. Sezon rozpocznie się już 1-2 czerwca na torze w Kielcach, a to wydarzenie szerzej zapowiadamy też na intercars.com.pl. Oto, jak Bartosz zapatruje się na nadchodzące wyzwania.

Bartosz Ostałowski

Bartosz Ostałowski nominowany w Plebiscycie Herosi WP SportoweFakty

Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars, został nominowany w Plebiscycie Herosi WP SportoweFakty w kategorii Heros. O zwycięstwie zdecydują internauci poprzez głosowanie internetowe, które potrwa do 7 kwietnia. Uroczysta gala z ogłoszeniem wyników konkursu odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie.

Źródło zdjęcia: Kancelaria Prezydenta RP

Bartosz Ostałowski odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi

W poniedziałek 27 listopada w Pałacu Prezydenckim ambasador Inter Cars Bartosz Ostałowski został odznaczony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złotym Krzyżem Zasługi. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej ceremonii z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.