Wydarzenia

Źródło zdjęcia: Kancelaria Prezydenta RP

Opublikowano: 2023-11-29

Bartosz Ostałowski odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi

W poniedziałek 27 listopada w Pałacu Prezydenckim ambasador Inter Cars Bartosz Ostałowski został odznaczony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złotym Krzyżem Zasługi. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej ceremonii z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Emocjonujący weekend Bartosza Ostałowskiego i Tasiem.skiego na DMP w Poznaniu!

Emocjonujący weekend dla Bartosza Ostałowskiego oraz Tasiem.skiego na DMP w Poznaniu!

Finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski, która odbyła się w dn. 22-24 września na Torze Poznań była dla Bartosza Ostałowskiego niezwykle emocjonująca. Podczas treningów doszło do pożaru w "Furii", czyli samochodzie kierowcy. Na szczęście zniszczenia nie były poważne i pomimo przeciwności drifter mógł wystartować w zawodach. Rywalizację zakończył po dogrywce na etapie TOP16. Z kolei Łukasz Tasiemski wywalczył rewelacyjne szóste miejsce w klasyfikacji PRO.

Bartosz Ostałowski w samochodzie rajdowym

Bartosz Ostałowski powalczy o podium na DMP w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend (23-24 września) na Torze Poznań odbędzie się finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski, która wyłoni zwycięzców tegorocznej rywalizacji. O miejsce na podium w klasyfikacji generalnej powalczy m.in. Bartosz Ostałowski, który zajmuje obecnie 4. lokatę.

Bartosz Ostałowski tuż poza podium na DMP na Torze Kielce

W ostatni weekend (22-23 lipca) odbyła się 3. runda Driftingowych Mistrzostw Polski na Torze Kielce. Bartosz Ostałowski zaliczył kolejny udany występ w tym sezonie. Zajął 2. miejsce w sobotnich kwalifikacjach, a w całych zawodach uplasował się tuż poza podium, na 4. lokacie.

Bartosz Ostałowski wystartuje w 3. rundzie DMP na Torze Kielce

Rywalizacja o tytuł Driftingowego Mistrza Polski przenosi się na Tor Kielce. Już w najbliższy weekend (22-23 lipca) w Miedzianej Górze odbędzie się 3. runda tegorocznego cyklu DMP. W stawce znajdzie się m.in. Bartosz Ostałowski, który walczy o podium w klasyfikacji generalnej klasy SEMI-PRO.