Data publikacji: 2017-06-12

Warszawskie Safari 2017

Paweł Molgo i Rafała Martona z ekipy NAC Rally Team, zostali zwycięzcami 38. Rajdu Warszawskie Safari. Impreza, która odbyła się w dniach 10-11 czerwca, sponsorowana była przez Inter Cars.

Na zgłoszonych zawodników czekały dwa dni zaciętej rywalizacji. Kibice, którzy przybyli oglądać zmagania, mogli być świadkami wielkiego, motoryzacyjnego święta. Zawody były trzecią rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Pucharu Polski w Rajdach Baja i Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych.

Obsada tegorocznej imprezy od początku zapowiadała bardzo wysoki poziom sportowy. Wśród zgłoszonych załóg nie zabrakło aktualnych Mistrzów Polski w klasyfikacji generalnej – Miroslava Zapletala i Bartosza Momota.

Najlepszą ekipą okazał się duet Paweł Molgo z Rafałem Martonem, jadący Toyotą Hilux. Ekipa uzyskała czas 3:16.32. Tuż za nimi znalazł się wspomniany wcześniej duet Miroslav Zapletal i Bartosz Momot, jadący Fordem F-150 Evo oraz Dariusz Jedliński i Piotr Oskwarek, którzy jechali BMW X3.