Data publikacji: 2018-09-13

Bartek Ostałowski odwiedził szkołę mechaniczną w Białymstoku

Bartek Ostałowski, w ramach projektu Młode Kadry Inter Cars, spotkał się z uczniami szkoły mechanicznej w Białymstoku, aby zarazić ich swoją pasją i dać pokaz driftingowych umiejętności.

Bartek - Młode Kadry Białystok (6).jpg
Bartek - Młode Kadry Białystok (5).jpg
Bartek - Młode Kadry Białystok (4).jpg
Bartek - Młode Kadry Białystok (3).jpg
Bartek - Młode Kadry Białystok (2).jpg
Bartek - Młode Kadry Białystok (1).jpg
10 września Bartosz gościł w Zespole Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. św. Józefa. Spotkanie rozpoczęło się na szkolnej auli, gdzie Dyrektor szkoły oficjalnie powitała gościa szkoły, po czym nastąpiła prelekcja Bartosza. W jego wystąpieniu tematem przewodnim była pasja. Ambasador Inter Cars SA rozpoczął wykład od wspomnień o swoim wypadku i o powrocie do „normalnego” życia. Tym zainspirował uczniów do pokonywania przeciwności losu i własnych słabości.

W drugiej części spotkania Bartek opowiadał, gdzie doprowadziła go ciężka praca i determinacja. Wspominał udział w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda, a także występ w klipie zrealizowanym we współpracy z Renault Sport Formula One Team. Bartek zachęcał uczniów białostockiej szkoły do podejmowania wyzwań i realizacji swoich pasji.

- Jeśli chcielibyście się w czymś realizować – po prostu zacznijcie to robić, a efekty mogą przejść wasze najśmielsze oczekiwania. Tak było również w moim przypadku – mówił podczas prelekcji Bartosz Ostałowski – W tym miejscu chciałbym przytoczyć jeden z moich ulubionych cytatów: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Później spotkanie przeniosło się przed szkołę, gdzie Bartek pokazał ułamek swoich driftingowych możliwości w BMW E30. Pomimo, że plac był stosunkowo niewielki, uczniowie byli pod wrażeniem, jak Bartosz świetnie radzi sobie z samochodem prowadząc go stopą. Podczas pokazów jeden z uczniów szkoły miał przyjemność usiąść na prawym fotelu w aucie Bartka.

- Dla takiego człowieka należy się wielki szacunek za to, że podjął walkę – mówił o Bartku uczeń.

Bartosz otrzymał od uczniów gromkie brawa, a całe spotkanie zakończyło się sesją pamiątkowych zdjęć.

Podobne artykuły

Podsumowanie sezonu Bartosza Ostałowskiego

Podsumowanie sezonu Bartosza Ostałowskiego

Bartosz Ostałowski wziął udział w akcji „Gra się do końca”

Bartosz Ostałowski wziął udział w akcji „Gra się do końca”

Bartosz Ostałowski odwiedzi 28. Finał WOŚP na Silesia Ring

Bartosz Ostałowski odwiedzi 28. Finał WOŚP na Silesia Ring

Bartosz Ostałowski zaprezentuje się na Rajdzie Barbórka

Bartosz Ostałowski zaprezentuje się na Rajdzie Barbórka