Data publikacji: 2018-10-05

Nowy dostawca w ofercie Inter Cars

Do szerokiego grona producentów części samochodowych obecnych w ofercie Inter Cars dołączyła kolejna marka. Produkty firmy VNE Automotive od początku lipca dostępne są dla klientów dystrybutora.

LOGO.png
1(2).jpg

Firma VNE Automotive została założona w Niemczech w 2001 roku jako VNE GmbH. Jej założycielem jest Volker Natropa. W 2007 roku VNE GmbH została przemianowana na VNE Automotive GmbH & Co. KG, w wyniku czego siedziba główna przeniosła się z Hamburga do Ganderkesee i tam mieści się do dziś.

VNE Automotive oferuje dynamicznie rosnący asortyment części zamiennych o jakości porównywalnej do tych używanych do pierwszego montażu. Jej produkty są odpowiednie zarówno dla marek europejskich, jak również tych produkowanych w Azji. Cechuje je nie tylko wysoka jakość, ale też fakt małej liczby reklamacji, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję klientów warsztatów.

Od początku lipca produkty tej niemieckiej firmy dostępne są również dla klientów Inter Cars. Wśród nich znalazły się m.in. takie pozycje jak tarcze hamulcowe do Porsche Panamery, Audi A7, jednostki sterujące do Audi Q5 i A8, stabilizatory zawieszenia do Mini (F55) i BMW 5 (F10) i wiele innych.

Dostawca realizuje zamówienia ekspresowe.

Oto przykładowe indeksy:

VNE8580

VNE5147

VNE9121220