Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Strona główna

Klient zawsze w centrum uwagi

2021-05-13

Przemysław Sałek

Dlaczego Inter Cars? Bo wyróżnia nas m.in. duża dostępność produktowa, najszersza na rynku oferta asortymentu czy funkcjonalny Katalog Online. Dlatego też nasza skrojona pod potrzeby i oczekiwania wszystkich klientów oferta stała się ważnym elementem kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”!

Kampania Inter Cars „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” przybiera na sile! Przypomnijmy, cały projekt podzielony został na pięć etapów, zobrazowanych w formie puzzli, a w każdym z nich odkrywane są kolejne części układanki. Finalnie wszystkie puzzle ułożą się w całość, a obejrzeć można je na stronie www.wybieramintercars.com.pl.


– Przed nami kolejny etap kampanii, którego przewodnim motywem będzie różnorodność i dostępność naszej oferty. Tymi działaniami chcemy mocno podkreślić, że Inter Cars ma najszerszą ofertę na rynku dostosowaną praktycznie pod potrzeby każdego naszego klienta, w każdym segmencie mówi Joanna Król, Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Cars. I dodaje: – W czasach covidu i pandemii, w różnych branżach, spotykamy się z częstym brakiem dostępności potrzebnych nam towarów, a czas oczekiwania jest wydłużony. Oferta w Inter Cars była budowana latami. Mamy silne, partnerskie relacje z naszymi dostawcami, sprawną logistykę i stabilny łańcuch dostaw. To one dają dziś naszym klientom gwarancję dobrej współpracy z nami, na której ostatecznie korzysta finalny użytkownik pojazdu, który nie chce zbyt długo czekać na swój naprawiany samochód.W ramach pierwszego etapu kampanii na stronie www.wybieramintercars.com.pl oraz w pozostałych kanałach komunikacyjnych opublikowano m.in.:

Poznajmy szeroką ofertę Inter Cars

Druga część kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” będzie dotyczyła największego wyróżnika Inter Cars wśród dystrybutorów części. O czym mowa? Oczywiście o najszerszej ofercie części do wszystkich rodzajów pojazdów.

Inter Cars jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej wśród dystrybutorów części do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Nie spoczywamy na laurach. Chcemy cały czas powiększać dostępny u nas asortyment – podkreśla Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars, i dodaje: – To nie przypadek, że po etapie „Partnerskie relacje” przyszedł czas na ukazanie w naszej kampanii bogatej oferty produktowej Inter Cars. Te dwa etapy naturalnie łączą się ze sobą, ponieważ dobierając nowe komponenty do naszej oferty, wsłuchujemy się w głos klientów i rozwijamy wachlarz oferowanych produktów także o ich sugestie.

Najszersza na rynku oferta części Inter Cars to jednak nie wszystko. Ważne, aby produkty były dostępne i sprawnie docierały do klientów. Dlatego Inter Cars przykłada dużą wagę do logistyki na najwyższym poziomie. Liczne polskie i zagraniczne filie, a także magazyny rozlokowane w strategicznych miejscach sprawiają, że czas realizacji zamówień złożonych przez klientów jest bardzo szybki.

Dodatkowo bogata oferta części powoduje, że każdy klient ma szeroki wachlarz dostępnych części różnych marek w różnych cenach. Może on wybrać poszukiwaną część zarówno w klasie premium, medium jak również z puli tzw. części budżetowych.

Niezależnie od tego czy klient zdecyduje się na asortyment premium, medium czy części budżetowe, może mieć pewność solidności ich wykonania. Dlaczego? Bo zanim poszczególne części trafią na rynek przechodzą profesjonalne testy oraz badania w Naszym laboratorium technicznym Inter Meko. Dzięki temu finalny produkt zamówiony przez klienta jest bezpieczny i spełnia bardzo rygorystyczne normy techniczne.

Klient jest w centrum uwagi

Pierwszy etap naszych działań wizerunkowych to „Partnerskie relacje”. Był to czas, w którym pokazywaliśmy, że relacje to wsparcie w prowadzeniu biznesu, codzienna pomoc handlowców i sprzedawców, a przede wszystkim zrozumienie potrzeb i nastawienia na klienta. Cieszy nas fakt, że ten element kampanii został pozytywnie przyjęty przez naszych partnerów i klientów. Liczymy również na to, że część dotycząca bogatej oferty produktowej Inter Cars spotka się ze sporym zainteresowaniem. Każdego dnia jesteśmy gotowi i otwarci na to, aby dostarczać klientom jak najlepszą jakość usług i towarów z naszego asortymentu. A do tego czas realizacji zamówienia jest u nas bardzo krótki – po prostu towar blisko naszych klientów podsumowuje Joanna Król.

Więcej informacji o kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” można znaleźć na stronie www.wybieramintercars.com.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email