Opublikowano: 2014-09-08
20 lat Grupy Volvo w Polsce
W piątkowy wieczór, 5 września, w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyła się gala jubileuszu 20-lecia obecności w Polsce Grupy Volvo. Na uroczystość przybyło ponad 1200 gości – klientów i przedstawicieli Volvo Trucks i Renault Trucks, których przedstawicielstwa w naszym kraju powstały w 1994 roku.