1. Wydarzenia

Bartosz Ostałowski z wyróżnieniem w konkursie Giganci Motorsportu!

2023-02-06

Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars znalazł się gronie tak wybitnych kierowców jak Sobiesław Zasada, Rafał Sonik i Kajetan Kajetanowicz!

Jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy prowadzący pojazd stopą otrzymał złotą nagrodę w plebiscycie Giganci Motorsportu organizowanym przez Radio Kraków. Nagrody przyznawane są profesjonalnym kierowcom w dwóch kategoriach: platynowej i złotej, przede wszystkim za wybitne osiągnięcia sportowe, propagowanie bezpieczeństwa oraz reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Gala wręczenia nagród odbyła się w miniony piątek w siedzibie Radia Kraków, a relację na żywo można było usłyszeć na wydaniu specjalnym magazynu “Radiostrada”.

Ambasador Inter Cars otrzymał złote wyróżnienie za ustanowienie Rekordu Guinnessa w najszybszym drifcie autem prowadzonym stopą. Obok Bartosza Ostałowskiego nagrody w tej kategorii otrzymali Maciej Serafin, Marcelina Czepiel, Wojciech Woda i Miłosz Żyznowski.

Wyróżnienia platynowe trafiły do Longina Bielaka, Sobiesława Zasady, Janusza Szerli, Rafała Sonika i Kajetana Kajetanowicza.

- Myślę, że jestem w takim momencie swojego życia, że sam siebie zaskoczyłem. Nie sądziłem, że będę w stanie zajść tak daleko. Zaczynałem od kuriozalnego pomysłu, aby bez rąk uzyskać profesjonalną licencję wyścigową, a dziś rywalizuję z najlepszymi jak równy z równym. Muszę podkreślić, że w tej kwestii nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i cały czas rozwijam się jako kierowca – mówił podczas gali Bartosz Ostałowski - Nie można zapominać, że niezwykle ważne jest również wsparcie sponsorów, w tym marki Inter Cars, ponieważ gdyby nie oni, prawdopodobnie by mnie tu nie było, a także nie ustanowiłbym Rekordu Guinnessa. Dlatego też chciałbym podziękować im za to, że są ze mną i uwierzyli, że dam radę – dodał.

Czytaj także:

Droga do marzeń – historia Bartosza Ostałowskiego

Bartosz Ostałowski wymienia hamulce... bez użycia rąk!

Bartosz Ostałowski na podium w DMP!

Bartosz Ostałowski nominowany w Rankingu Genialni Lokalni Globalni


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email
Infolinia
801 80 20 20
Pon-Pt 8:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00
Klienci flotowi:
22 714 14 14
Logo Inter Cars
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15,
Cząstków Mazowiecki,
05-152 Czosnów
+48 22 714 17 10
+48 22 714 17 12
[email protected]

Powered by IC Developers Team © 2024 Inter Cars

Polityka cookiesFAQ RODOInformacja o przetwarzaniu danych
LinkedIn
Instagram
Youtube
Facebook