Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Po pracy

Wspólnie kibicowali biało-czerwonym

2016-06-23

Blisko 20 klientów, członków sieci serwisowych Inter Cars, w nagrodę za wysoki standard w ich warsztatach i realizacje celów wyznaczonych w umowie Biznes Partner poleciało do Nicei na mecz Polska – Irlandia Północna. 

Wspólne kibicowanie

Przedstawiciele sieci serwisowych Inter Cars, którzy w swoich warsztatach wprowadzają najwyższy standard obsługi i realizują cele wyznaczone w umowie Biznes Partner, zostali nagrodzeni przez spółkę zaproszeniem do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski podczas meczu z Irlandią Północną. 


Wspomnienia doskonałej zabawy

W wyjeździe wzięło udział prawie 20 osób. 12 czerwca z lotniska w Warszawie wyleciały one do Francji. Po dotarciu do Nicei, zameldowaniu się w hotelu i lunchu, przyszła pora na najbardziej wyczekiwany moment, czyli mecz biało-czerwonych. Zmagania Polaków goście Inter Cars oglądali z doskonałych miejsc na stadionie Allianz Riviera. Pamiątką po tym przeżyciu będą nie tylko wspomnienia doskonałej zabawy, ale i piłka meczowa z Euro 2016, która podczas spotkania wypadła z boiska i poleciała na trybuny zajmowane przez naszych klientów.

Po zakończeniu meczu polskiej kadry, wszyscy udali się do lokalnej tawerny, gdzie wspólnie obejrzeli drugie spotkanie w grupie C, Niemcy-Ukraina.  


Jak widać, członkostwo w sieciach serwisowych Inter Cars to nie tylko gwarancja współpracy na najwyższym poziomie na gruncie zawodowym, ale również dobrych relacji, wykraczających poza ramy czysto biznesowe. Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email