Rodzinny piknik Inter Cars

2017-06-06

4 czerwca pracownicy Inter Cars oraz powiązanych spółek bawili się na pikniku rodzinnym w Twierdzy Modlin.
Coroczny piknik rodzinny Inter Cars odbył się w niedzielę, 4 czerwca. Impreza miała miejsce na dziedzińcu koszarowca w Twierdzy Modlin. Historyczny teren i zabytkowe nieruchomości były tłem, które dopełniało niesamowitej atmosfery wydarzenia.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Dzieci szalały na karuzelach, dmuchańcach, zjeżdżalniach i torach przeszkód. Uczyły się też udzielać pierwszej pomocy, zwijały balony, malowały oraz układały z klocków logotyp Inter Cars. W programie znalazły się też konkursy i turnieje, np. turniej strzelecki, body zoorbing, zmiana koła na czas, turniej piłki siatkowej, turniej na siłomierzach czy megapiłkarzyki, w które grało na raz 5 drużyn 5-osobowych.

Podczas pikniku ważna była również gra zespołowa. Najlepszym na to przykładem są choćby stanowiska, na których drużyny najpierw samodzielnie budowały piece, a potem przygotowywały i piekły w nich pizze. Na uczestników zabaw i konkursów czekały nagrody. Łącznie rozdano ich ponad 200!

Piknik to nie tylko dobra zabawa, ale i dobre uczynki! Podczas imprezy odbył się na przykład bieg, którego uczestnicy pokonywali kilometry, a Zarząd Inter Cars wymieniał je na złotówki. Co ważne, w planie imprezy przewidziano jedną turę biegu, ale z inicjatywy samych pracowników spółki odbyła się jeszcze druga, dodatkowa tura. Dzięki temu do Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 w Nowych Załubicach trafi 5 tys. zł, które zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych. Oprócz tego, dzieci z tego ośrodka już cieszą się dwóch nowych rowerów. Te zostały złożone z części również przez pracowników Inter Cars. Wielkie brawa!

Serdecznie dziękujemy za organizację pikniku rodzinnego Działowi Eventów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email
Infolinia
801 80 20 20
Pon-Pt 8:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00
Klienci flotowi:
22 714 14 14
Logo Inter Cars
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15,
Cząstków Mazowiecki,
05-152 Czosnów
+48 22 714 17 10
+48 22 714 17 12
[email protected]

Powered by IC Developers Team © 2024 Inter Cars

Polityka cookiesFAQ RODOInformacja o przetwarzaniu danych
LinkedIn
Instagram
Youtube
Facebook