W Warszawie zostało otwarte centrum używanych samochodów ciężarowych firmy DAF. Centrum oferuje od 100 do 150 używanych pojazdów tej marki z ostatnich roczników. Pojazdy pochodzą od firm DAF, PACCAR Financial lub PacLease.
Większość sprzedawanych pojazdów opatrzona jest logiem First Choice. Oznaczone tak pojazdy zostały wyprodukowane nie więcej niż 5 lat temu, przejechały mniej niż 500 tys. km i przechodziły regularne przeglądy techniczne. Ponadto przeprowadzono kontrolę techniczną ponad 200 komponentów tych pojazdów. Pojazdy First Choice są objęte 6-miesięczną gwarancją na układ napędowy. Używane samochody ciężarowe First Choice mogą być finansowane przez PACCAR Financial i można je zamówić z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport.
Centra używanych samochodów ciężarowych firmy DAF działają również w innych miastach, takich jak Budapeszt, Praga i Lyon, gdzie stanowią część punktu dilerskiego. „Centrum używanych samochodów ciężarowych w Warszawie jest wyjątkowe, ponieważ jest to pierwsza placówka, która skupia się wyłącznie na sprzedaży używanych pojazdów” - powiedział Richard Zink, członek zarządu firmy DAF. Przypomnijmy, że nie tak dawno centrum sprzedaży używanych pojazdów uruchomiło też Iveco.