Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

e-Catalog - funkcja zapisane pojazdy

2021-06-10

Anna Nowak

Coraz częściej mam wrażenie, że prawdziwe sedno nowoczesności, tkwi w prostocie i wygodzie. Poszukując ułatwień wymyślamy coraz to nowsze udogodnienia, które mają pomagać nam w codziennym życiu i pracy. Jednym z nich jest funkcja zapisane pojazdy w e-Catalogu Inter Cars.

Coś tak prostego, a cieszy

Funkcja zapisane pojazdy znajdująca się w górnym menu po prawej stronie ekranu, pozwoli Ci stworzyć, a następnie na bieżąco uaktualniać i rozbudowywać bazę klientów Twojego warsztatu.

Informacje na temat klientów przechowywałeś do tej pory w dokumentacjach, stworzonych przez Ciebie folderach lub w pamięci. Wiemy jednak, że rozrzucone informacje i brak czasu na ich archiwizowanie, sprawiają często, że trudno jest utrzymać ciągłość historyczną napraw dla danego klienta. Szczególnie jeśli jest nim firma z dużą flotą.

Funkcja zapisane pojazdy to sposób, aby zbudować bazę klientów lub floty konkretnego klienta bez zbędnych dodatkowych czynności. Wykonasz to bowiem w trakcie przyjęcia auta do serwisu, zamawiania do niego części lub tworzenia oferty.

Zapisane pojazdy w e-Catalogu, czyli wszystko w jednym miejscu

Dzięki tej funkcji nie tylko stworzysz bazę wiedzy o pojazdach swoich klientów, ale również z łatwością będziesz zarządzał całą tą kartoteką, bez konieczności kupowania dodatkowych programów i systemów komputerowych.

Jego tworzenie i obsługa to w pełni zautomatyzowany proces, którego i tak dokonujesz przyjmując auto do serwisu. Każdorazowo zapisując dane dotyczące naprawy konkretnego pojazdu zostają one w systemie. Dzięki temu szczegóły dotyczące zarówno auta, preferencji właściciela, indywidualnych potrzeb pojazdu, czy historycznych napraw, na stałe będą dla Ciebie dostępne.

Budowanie bazy

Katalog pojazdów możesz zbudować wybierając dany pojazd z listy lub wpisując jego nr VIN.Następnie w oknie, które pojawi się na ekranie wpisz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące pojazdu.Na zakończenie kliknij ikonę dyskietki i zapisz dane. Od tej pory będziesz miał stały dostęp do wszystkich zapisanych informacji.Pamiętaj również, że ze względu na mobilny charakter e-Catalogu, dostęp do tych danych, będziesz miał wszędzie i o każdej porze, używając telefonu komórkowego, tabletu, iPada lub komputera. Musisz mieć jedynie dostęp do Internetu.

Wyszukiwanie zapisanego klienta

Jeśli dany klient istnieje już w bazie, którą stworzyłeś w e-Catalogu, wystarczy abyś wszedł w funkcję zapisane pojazdy w prawym, górnym menu i wpisał np. numer rejestracyjny, nr VIN lub nazwę, pod którą zapisałeś klienta. Gwarantuję, że bez problemu otrzymasz dostęp do poprzedniej naprawy, listy części, których użyłeś oraz historycznej oferty cenowej.

Jest to również doskonały sposób, aby przyporządkować wiele aut do tego samego klienta. Szybki wgląd w ofertę np. przeglądu zrobionego dla danego auta przyspieszy zrobienie kolejnej dla takiego samego pojazdu z floty.

Dodatkowe udogodnienia

Czas i jakość to dwie wartości, które Twoi klienci cenią najbardziej. Dlatego kolejnym plusem tej funkcji jest to, iż pozwala ona na współdzielenie stworzonego przez Ciebie katalogu ze sprzedawcą i doradcą Inter Cars. Wystarczy, że powiesz które auto lub który klient z twojej listy cię interesuje, a pracownik Inter Cars na podstawie tych danych dobierze dla Twojego klienta najlepsze części, oszczędzając Twój czas i gwarantując jakość i trafność dopasowania.

Korzystaj z historycznych ofert

Stworzona baza zapisanych pojazdów daje Ci pełny dostęp do ofert, które stworzyłeś już dla tego pojazdu lub dla tego klienta. Dzięki temu szybko sprawdzisz co było naprawiane przy poprzednim serwisowaniu, kiedy pojazd miał przegląd techniczny oraz jaką cenę czy promocje zaproponowałeś klientowi poprzednio. Taka baza informacji pozwoli Ci na lepsze relacje z klientem, na stworzenie pełnego obrazu stanu pojazdu oraz prostszy sposób tworzenia ofert.

e-Catalog wraz z funkcją zapisane pojazdy to doskonały asystent, który pomoże zarządzać Twoim warsztatem.

Obejrzyj FILM INSTRUKTAŻOWY i zacznij używać tej funkcji.


Podobne artykuły:

1. e-Catalog nowe spojrzenie na wyszukiwanie części.
2. Ulubione produkty - zamawiaj jeszcze szybciej.

Filmy instruktażowe:

1. e-Catalog sposoby wyszukiwania
3. e-Catalog pełna oferta
4. e-catalog ulubione produkty
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email