Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Ceramic Spray Coat w ofercie Inter Cars - oto przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było

2024-02-29

Możemy ogłosić to oficjalnie – w ofercie Inter Cars zadebiutowała nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to zupełna nowość. Ta innowacyjna powłoka odmieni świat detailingu samochodowego, a najwyższa jakość to tylko jeden z jej atutów.
Ceramic Spray Coat w ofercie Inter Cars - oto przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było
Ceramic Spray Coat w ofercie Inter Cars - oto przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie dedykowanej nowej natryskowej powłoce ceramicznej, klikając TUTAJ!

Technologia natrysku powłoki ceramicznej to wieloletni owoc pracy specjalistów. Dzięki opracowaniu unikatowej formuły nie jest wymagane warstwowanie, wystarczy najgrubsza możliwa warstwa natryskiwana na auto. Po aplikacji powłoka nie jest docierana na aucie, pozostaje do utwardzenia na lakierze.

Powłoka Ceramic Spray Coat posiada potwierdzony laboratoryjnie certyfikat twardości 9H w skali ołówkowej. Badanie zostało wykonane przez polskie certyfikowane laboratorium zajmujące się badaniami materiałowymi.

Co mogą dzięki niej zyskać salony samochodowe oraz ich właściciele, którzy wprowadzą usługę zabezpieczenia lakieru do oferty?

- Główną zaletą Ceramic Spray Coat będzie oczywiście dodatkowe źródło dochodu. W ofercie znaleźć może się również zabezpieczenie poprzez aplikację powłoki od razu w momencie zakupu przez klienta samochodu prosto z salonu. Usługa może być też kartą przetargową w przypadku klientów, którzy będą mocno walczyć o uzyskanie rabatu. Dla nich plusem może być wliczenie takowej usługi w ratę leasingu za samochód lub pojazd użytkowypowiedział Daniel Wicher, Senior Product Specialist z działu Wyposażenia Warsztatów w Inter Cars S.A.

Ceramic Spray Coat - oto przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było!

W związku z premierą nowej natryskowej powłoki ceramicznej, Inter Cars uruchomił serię szkoleń, dzięki którym studia detailingowe mogą uzyskać akredytację na stosowanie powłoki w codziennej pracy.

Szkolenia są darmowe i odbywają się w jednym ze studiów detailingowych w Warszawie. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz akredytację na aplikacje ceramicznych powłok natryskowych Ceramic Spray Coat.

- Jako firma, nie nakładaliśmy do tej pory żadnej powłoki tego rodzaju. Oferujemy usługi lakierowania oraz polerowania samochodów, a także wszelkie zabiegi odzyskiwania połysku. Ceramic Spray Coat jako produkt zapowiada się naprawdę dobrze. Na naszym rynku nie było do tej pory podobnego produktu, stąd też chcemy sprawdzić jego zastosowanie w praktyce. Niemniej, na pewno temat jest godny uwagi i zainteresowania, oby także ze strony klientów - mówi Łukasz Banasiak z firmy Elektromechanika Bano w wielkopolskich Żdżarach, który uczestniczył w jednym ze szkoleń akredytacyjnych.


Ceramic Spray Coat - przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było!Czytaj także na stronie Inter Cars:

Poznaj topowe marki kosmetyków samochodowych i wejdź do świata detailingu

Inwestycja w ADAS. Czy to się opłaca i jak zacząć?

Kupuj wózki narzędziowe w Inter Cars! Sprawdź naszą ofertę

Przeczytaj również więcej o naszym wyposażeniu warsztatowym w Inter Cars

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email