Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
 1. Aktualności

Poznaj topowe marki kosmetyków samochodowych i wejdź do świata detailingu

2023-11-29

SOFT99, UltraCoat oraz Shiny Garage to najwyższa półka produktów do detailingu, które znaleźć można w ofercie Inter Cars. Woski, niewidzialne wycieraczki, quick detailery, interior cleanery czy powłoki ochronne to tylko niektóre z kosmetyków, które znajdują się w portfolio tych profesjonalnych marek. Każda z nich posiada szeroki zakres chemii do detailingu, która nie powinna być obca pasjonatom tej dziedziny. Jeśli chcesz wejść do świata detailingu z Inter Cars, to czym prędzej sprawdź co mamy do zaoferowania

Poznaj topowe marki kosmetyków samochodowych i wejdź do świata detailingu
Poznaj topowe marki kosmetyków samochodowych i wejdź do świata detailingu

SOFT99 – przede wszystkim woski, ale nie tylko…

Soft99 to kultowa japońska marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji samochodów, obecna na rynku od ponad 65 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej japońskiej technologii i precyzyjnemu spojrzeniu w przyszłość, Soft99 stworzyło rozpoznawalne i kultowe linie produktów – przede wszystkim linię wosków Fusso Coat, ale też znane w detailngowym świecie niewidzialne wycieraczki Glaco.

Oferta SOFT99 podzielona jest na 4 główne kategorie:

 • Przygotowanie (Szampony, Glinki, Środki do prania tapicerki, cleanery do kół i ciężkich zabrudzeń)
 • Ochrona (woski, powłoki, niewidzialne wycieraczki, środki do ochrony skóry, powłoki ochronne do wnętrza, dressingi do opon)
 • Utrzymanie (quick detailery, uniwersalne środki czyszczące, cleanery do szyb)
 • Akcesoria (specjalistyczne gąbki i rękawice, zestawy do usuwania emblematow, pędzle, ściereczki i szczotki)

Shiny Garage, czyli pierwsza polska marka detailngowa

Wierzymy, że właściwa, wysokiej jakości pielęgnacja, zapewni ochronę nowym autom i wydobędzie blask nawet z najbardziej wysłużonych lakierów. Dokładnie taką pielęgnację gwarantują produkty Shiny Garage. Oto hasło pierwszej na polskim rynku marki detailngowej. Założone w 2012 roku Shiny Garage może się pochwalić jedną z najszerszych ofert detailngowych.

Oferta Shiny Garage to aż 7 głównych grup produktowych podzielonych wg czynności przygotowawczych (Mycie, Dekontaminacja) oraz 5 głównych części pojazdu, do których znaleźć tu można dedykowane produkty (Lakier, Szkło, Koła i Plastiki, Wnętrze). Dodatkowo dostępne są tu, podobnie jak w SOFT99, Akcesoria, Zestawy

Shiny Garage to nie tylko pierwsza polska marka detailingowa. To także pionier, który wprowadził na polski rynek, wiele innowacyjnych produktów:

 • w 95% oparty o naturalne i biodegradowalne składniki mus do pielęgnacji skórzanej tapicerki (Leather Mousse),
 • pianę o neutralnym pH (Fruit Snow Foam),
 • kolorowe piany o neutralnym pH i bezpiecznych barwnikach,
 • preparat do czyszczenia powierzchni tekstylnych bez użycia wody (Extra Dry),
 • preparat do usuwania śladów po twardej wodzie (Spot Off),
 • środek oparty na kwarcu, służący do zabezpieczania lakieru na mokro (Wet Protector).

Ultracoat – ochrona lakieru stworzona z pasji do detailingu

Marka Ultracoat z kolei wyspecjalizowała się przede wszystkim w powłokach, środkach do ochrony lakieru oraz produktach niezbędnych do przygotowania lakieru do aplikacji różnego rodzaju powłok, różniących się między sobą poziomem połysku, hydrofobowością, gładkością, a przede wszystkim trwałością. Produkty Ultracoat znajdą zastosowanie praktycznie do wszystkich powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych w pojazdach.

Grupa produktów przeznaczonych do przygotowania powierzchni to przede wszystkim pasty polerskie, ale także środki czyszczące (szampony, aktywne piany) czy specjalistyczne cleanery (APC, środki do usuwania owadów czy wtrąceń metalicznych).

W kategorii powłok ochronnych, Ultracoat ma zdecydowane pierwszeństwo w ofercie Inter Cars. Nasza oferta to aż 14 różnych produktów o różnym przeznaczeniu i stopniu trwałości.

SPRAWDŹ OFERTĘ PRODUKTÓW DO DETAILINGU z RABATEM „-20%”

SPRAWDŹ OFERTĘ PRODUKTÓW DO DETAILINGU z RABATEM „-20%”


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email