Data publikacji: 2022-03-14
, autor: Mikołaj Rutkowski

Wiadomości IC 93 – witaj wiosno!

Porady dotyczące gospodarki odpadami, układów hamulcowego i rozrządu, nowości produktowe oraz dużo informacji o szkoleniach oferowanych przez Inter Cars – to wszystko i wiele więcej znajdziecie w nowym numerze Wiadomości Inter Cars.

Wiosenny numer Wiadomości IC przyniósł szereg podsumowań dotyczących działań Inter Cars w ubiegłym roku, m.in. w ramach rozwoju sieci Q Service Castrol oraz usługi Bio Service. Jednocześnie, nie zabrakło w nim zapowiedzi nowości w zakresie oferty produktowej, oraz usług wspierających funkcjonowanie polskich warsztatów.

Nauka i rozwój

W 93. numerze naszego magazynu poświęciliśmy sporo miejsca ofercie szkoleniowej Inter Cars. Dzięki niej właściciele warsztatów, zainteresowani poszerzaniem własnych kompetencji oraz umiejętności swoich pracowników, mogą skorzystać z wielu sposobów osiągnięcia tego celu. W Wiadomościach IC przybliżyliśmy m.in szereg różnorodnych form nauki z trenerami Inter Cars oraz  ekspertami dostawców części.

Po raz kolejny podzieliliśmy się z czytelnikami pytaniami, z którymi polscy mechanicy zwrócili się do specjalistów infolinii eksperckiej Inter Cars. Przedstawiliśmy, z jakimi problemami trafili do nich kierowcy oraz w jaki sposób – z pomocą doradców infolinii – zostały one rozwiązane.

Bądź na bieżąco

Wiadomości IC nie istniałyby bez poradników i specjalistycznych artykułów produktowych. W marcu w sekcjach Wyposażenie warsztatu, Produkty oraz Dostawcy czytelnicy znajdą bogaty wybór materiałów dotyczących akumulatorów, układów hamulcowych i rozrządu, turbosprężarek, olejów, a także wielu innych elementów pojazdów mechanicznych oraz niezbędnych narzędzi warsztatowych.

CZYTAM

Pełny numer Wiadomości IC jest dostępny online pod powyższym linkiem. W formie drukowanej trafił do warsztatów w całej Polsce. Magazyn już od kilkunastu lat stanowi dla klientów Inter Cars źródło motoryzacyjnej wiedzy oraz pomaga być na bieżąco z ofertą produktową firmy i nowościami na rynku aftermarket.