Data publikacji: 2021-04-02
, autor: Anna Nowak

Zadzwoń do eksperta

Numer infolinii eksperckiej: 22 714 11 10, będzie dla twojego warsztatu przepustką do szybkich i efektywnych napraw, zwiększy zadowolenie klientów i umożliwi podnoszenie kwalifikacji twoich pracowników. Poprawi jakość świadczonych usług, a co za tym idzie może realnie wpłynąć na zwiększenie dochodów serwisu.

infolinia_ekspert_techniczny_1170x658_akt.jpg
infolinia ekpercka .jpg

Zarówno procesy globalizacji gospodarki, jak i poszczególne incydenty polityczne czy społeczne, jak np. COVID-19, determinują rozwój techniczny środków komunikacji w polskiej i zagranicznej branży aftermarketowej.

Inter Cars poszukując najlepszych rozwiązań dla swoich klientów stale wdraża udogodnienia, których zadaniem jest poprawa standardu pracy wszystkich warsztatów samochodowych. Responsywne działania takie jak szkolenia, mobilne funkcje Katalogu Online, czat z klientami czy ostatnio udoskonalona techniczna infolinia ekspercka to nie tylko formy kontaktu, ale przede wszystkim sposoby pomocy dedykowane klientom Inter Cars.

Co oferuje techniczna infolinia ekspercka?

  1. Możliwość szybkiej konsultacji problemu z wykwalifikowanym zespołem doradczym, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące procesu diagnostycznego i naprawczego sekcji samochodów osobowych.
  2. Naukę przez praktykę, bo to najlepszy sposób poszerzania swoich kompetencji. Nasi doradcy pokierują telefonicznie procesem naprawy i ostrzegą, gdzie może pojawić się problem.
  3. W przypadku naprawy samochodów klienci oceniają serwis na podstawie kilku czynników:

- efektywności

- szybkości działania

- ceny

Dzięki naszej infolinii warsztat będzie miał możliwość poprawy wszystkich powyższych parametrów.

Jak skorzystać z porad ekspertów?

Każdy klient zainteresowany usługą infolinii eksperckiej powinien skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym, który przygotuje i przedstawi indywidualny, najkorzystniejszy pakiet cenowy usługi.

Link do zgłoszenia  przystąpienia do infolinii znajdziesz TUTAJ