Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Usługi

Inter Cars Marketplace (części używane)


Inter Cars Marketplace to platforma łącząca zewnętrznych dostawców używanych części zamiennych oraz innych towarów, z profesjonalistami świadczącymi usługi napraw pojazdów.

Oferta części używanych

Jest dostępna wyłącznie dla użytkowników Inter Cars e-Catalog. W asortymencie Inter Cars Marketplace, dostępne są używane części zamienne, towary pochodzące z outletów współpracujących z nami warsztatów oraz inne produkty i akcesoria pośrednio powiązane z motoryzacją.
Grafika promocyjna "Inter Cars Marketplace" z logo firmy, umieszczona na tle szarego zdjęcia różnorodnych części samochodowych

Jak znaleźć i kupić produkt w Marketplace?

Zaloguj się
Wejdź na pl.marketplace.intercars.eu lub wyszukaj część używaną w Inter Cars e-Catalog.

* Do grona sprzedawców Inter Cars Marketplace może dołączyć warsztat, który jest aktywnym klientem Inter Cars i posiada złogi towarowe, które chciałby sprzedać.
Zaloguj się
Wyszukaj
Wyszukując produkty na Marketplace wpisz numer OE, indeks lub nazwę. Jeśli chcesz znaleźć ofertę części używanych w Inter Cars e-Catalog skorzystaj z wyszukiwania poprzez:

  • wpisanie w wyszukiwarkę numeru OEM / indeksu towaru
  • wpisanie w wyszukiwarkę kodu silnika, skrzyni biegów, typu kompresora czy eurokodu szyby
  • zdekodowanie numeru VIN
  • wpisanie frazy (nazwy) szukanego produktu
  • zamienniki produktów aftermarketowych z oferty Inter Cars
Dokonaj zakupu
Towar kupujesz od zewnętrznego sprzedawcy współpracującego bezpośrednio z Inter Cars Marketplace.

Ze sprzedawcą możesz skontaktować się w sprawie zamówienia, informacji o produkcie, płatności i dostawie. Wszystkie towary zakupione w Inter Cars Marketplace objęte są co najmniej 14 dniowym terminem zwrotu bez podania przyczyny.