Opublikowano: 2014-06-15
Kolejna stacja autostradowa
Przed wakacjami została otwarta kolejna stacja autostradowa BP Parma zlokalizowana przy autostradzie A2, na kierunku Warszawa – Łódź. W tym samym czasie uruchomiono też stację BP Stanisławice przy autostradzie A4, na trasie z Krakowa do Tarnowa (woj. małopolskie).