Pomiń nawigację

Kolejna stacja autostradowa

2014-06-15

Przed wakacjami została otwarta kolejna stacja autostradowa BP Parma zlokalizowana przy autostradzie A2, na kierunku Warszawa – Łódź. W tym samym czasie uruchomiono też stację BP Stanisławice przy autostradzie A4, na trasie z Krakowa do Tarnowa (woj. małopolskie).   
Na stacja BP  Parma znajdują się m.in.: 5 dystrybutorów wieloproduktowych, 5 dystrybutorów HSD, 4 dystrybutory z AdBlue (2 x dwustanowiskowe, 1 x jednostanowiskowy), sklep, parking 60 miejsc dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Dla klientów flotowych oferowane są karty BP PLUS, dzięki którym możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. System BP Routex daje możliwość odroczenia płatności.Obecnie sieć BP liczy 466 stacji, w tym 222 stacje partnerskie i 20 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.