Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Techniczne

Pneumatyka RPU

Ciężarowe - Wabco - warsztaty podstawowe

Oferta szkoleniowa

To szkolenie stanowi ofertę informacyjną dotyczącą szkoleń technicznych. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w szkoleniu, skontaktuj się z działem szkoleń, pisząc na adres:[email protected]

main image

Koszt szkolenia

3600

/ netto za osobę

Lokalizacja

Oferta szkoleniowa

Wymagania

Brak

Data

Skontaktuj się z nami

Liczba dostępnych biletów:  

20


Cele szkolenia


Współczesne warsztaty samochodowe, obsługujące nowoczesne pojazdy użytkowe wyposażone w najnowsze zdobycze techniki, wymagają odpowiednio wyszkolonego zaplecza technicznego. Firma ZF / WABCO wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom tworząc dział szkoleń pod nazwą ZF [pro]Academy. W Polsce ZF [pro] Academy mieści się w Kozerkach ul. Merkurego 48C, gdzie systematycznie prowadzone są warsztaty szkoleniowe z zakresu systemów ZF w tym WABCO, ich budowy, zasady działania i diagnozy, mających zastosowanie w pojazdach użytkowych. Uczestnicy warsztatów każdego stopnia otrzymują materiały dydaktyczne opisujące zagadnienia omawiane podczas warsztatów, jak również przekazywana jest im wiedza dotycząca korzystania z naszej bazy danych technicznych zamieszczonych na naszych stronach internetowych www.wabco-customercentre.com.

Harmonogram


Warsztaty podstawowe - trwają cztery dni, na których omawiana jest budowa, funkcjonowanie dwuobwodowych układów pneumatycznych jak również budowa i działanie poszczególnych elementów tego układu. Uczestnikom przekazywana jest wiedza niezbędna do prawidłowej obsługi, diagnozy układów pneumatycznych WABCO występujących w pojazdach silnikowych oraz naczepach i przyczepach.

Podsumowanie


Ta pozycja stanowi ofertę informacyjną dotyczącą szkoleń technicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu skontaktuj się z działem szkoleń pod adresem mailowym [email protected].