Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Biznesowe

Spotkania z Inter Cars e-Catalog

Koszt szkolenia

bezpłatne

Lokalizacja

Online

Wymagania

komputer ze stabilnym łączem internetowym - prędkość Internetu co najmniej 1,5 Mbps dla pobierania (download) oraz 1,5 Mbps dla wysyłania (upload) (zalecane) słuchawki z mikrofonem lub inny system audio nie powodujący efektu echa (zalecane) działająca kamerka internetowa (zalecane) przeglądarka Google Chrome lub Brave albo zainstalowany program Microsoft Teams

Data:

04.07.2024,

od godziny 16:00 do 17:00

Liczba dostępnych biletów:  

999


Cele szkolenia


Spotkania, które proponujemy jako comiesięczne wydarzenia online to możliwość: • porozmawiania na żywo z osobami tworzącymi e-Cat, • zadania pytań co do funkcjonalności, • wspólne rozwiązywanie problemów związanych z systemem, • zgłoszenia potrzeby uruchomienia nowych funkcji lub poprawy istniejących, • poznanie osób, do których można zwracać się mailowo przez cały czas w razie kłopotów z aplikacją.

Podsumowanie


Inter Cars e-Catalog to internetowe narzędzie stworzone dla każdego serwisu samochodowego. Pozwala między innymi na wyszukiwanie i zamawianie produktów, tworzenie ofert, sprawdzanie schematów i rysunków poglądowych udostępnianych przez poszczególnych dostawców, archiwizowanie informacji o klientach, ich preferencjach i dokonanych na ich pojazdach napraw. Przyspiesza i ułatwia prace każdego mechanika i właściciela warsztatu.