Jak prawidłowo złożyć OBOWIĄZKOWE SPRAWOZDANIE w bazie Danych Sprawozdań o SZWO i FGC- do końca lutego 2018? Aby rozpocząć szkolenie należy kliknąć grafikę.


Szkolenia e-learningowe czyli nauka na odległość na dedykowanej platformie edukacyjnej to niezwykle skuteczny i bardzo szybki sposób zdobywania bezpłatnej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej.
Uczestnicy szkoleń e-learningowych korzystają ze specjalnie przygotowanych kursów, prezentowanych w ciekawy i atrakcyjny sposób - filmy, symulacje, instrukcje itp..

Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z kursami szkoleniowymi. 
W celu zalogowania się do platformy edukacyjnej należy wejść na  stronę z platformą pod adresem : e-learning.intercars.eu.

Pierwsze logowanie? Zapoznaj się z instrukcją.

O szkoleniach

OSOBOWE

INTER CARS dla klientów z rynku osobowego posiada w swojej ofercie szkolenia techniczne, produktowo-techniczne oraz biznesowe. Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia poruszające tematykę związaną z układami klimatyzacji, diagnostyką czujników, układami wtryskowymi, sieciami transmisji danych, testerami, elektroniką, układami hamulcowymi, skrzyniami biegów i wieloma innymi tematami związanymi z działalnością warsztatów samochodowych. Oferujemy także szkolenia biznesowe poruszające obszar zarządzania serwisem oraz obsługi klienta.


Szukaj szkoleńZobacz więcej

Trenerzy

Patryk Zawadzki
Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydział Elektryczny o specjalności układy elektryczne i elektroniczne pojazdów. Ukończone studia podyplomowe elektronika i diagnostyka pojazdów. Od 14 lat prowadzi szkolenia rozpoc... Zobacz więcej
Łukasz Krawiec
Jestem absolwentem Wydziału Politechnicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność Technologia Maszyn.Posiadam ponad 8 lat prak... Zobacz więcej
Paweł Szymański
Realizując swoje zainteresowania poprzez kierunki kształcenia a później pracę związał się z motoryzacją. Życie zawodowe rozpoczął jako elektromechanik w serwisie Toyoty. Praca w warsztacie umożliwiła mu zdobycie doświadczen... Zobacz więcej