Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Szkolenia

Aktualności szkoleniowe


Więcej aktualności

Szkolenia Inter Cars Show Car marzec 2024

Darmowe szkolenia Show Car w marcu 2024 r.

Chcesz przeszkolić mechaników w swoim warsztacie nie wydając na to pieniędzy? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną. To szkolenia w mobilnym centrum Inter Cars Show Car. Zobacz jakie wydarzenia przygotowaliśmy w marcu!

Szkolenia techniczne dla mechaników kwiecień 2023

Kwietniowe szkolenia Inter Cars w 2023 roku

Jesteś mechanikiem lub właścicielem warsztatu? Szukasz profesjonalnych szkoleń technicznych? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, która pomoże Tobie lub twoim pracowników zdobyć nowe umiejętności i sprawniej obsługiwać auta klientów.

Bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi programu eSOWA

Elektroniczny System Obsługi Warsztatu eSOWA jest nowoczesnym programem, ułatwiającym pracę w każdym warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym. Dzięki szeregowi funkcjonalności, pozwala na sprawną obsługę klientów i pomaga w codziennym zarządzaniu serwisem.

Polski mechanik na mistrzostwach Europy

Wielkimi krokami zbliżają się igrzyska umiejętności zawodowych EuroSkills. Do zmagań w konkurencji technologii samochodowej przygotowuje się przy wsparciu Inter Cars SA Bartłomiej Januszewski, zwycięzca organizowanego przez spółkę konkursu Young Car Mechanic. Miejscem jego treningów jest m.in. serwis BMW Inchcape Warszawa.