Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Wydarzenia

Bartosz Ostałowski wymienia hamulce... bez użycia rąk!

2021-01-26

Jacek Żytnicki

Bartosz Ostałowski niejednokrotnie zaskakiwał swoimi dokonaniami. Jest jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą sportowym, który prowadzi samochód stopą i rywalizuje z innymi na równych zasadach. Ostatnio opublikował w swoich kanałach w mediach społecznościowych film, na którym wymienia zaciski hamulcowe… bez użycia rąk.

Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars, to postać niezwykle rozpoznawalna w świecie motorsportu. Jego umiejętności prowadzenia samochodu bez użycia rąk można było podziwiać już między innymi w „The Grand Tour”, a także na kanale Kena Blocka na YouTube.

Drifter jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na bieżąco relacjonuje w nich swoje starty w zawodach, przygotowania samochodów, a także wyzwania, które przed sobą stawia. Ostatnio podjął się kolejnego: wymiany zacisków hamulcowych w samochodzie stopami.

- Postanowiłem sam wymienić zaciski hamulcowe w swoim prywatnym samochodzie. Nie byłem pewny, czy będę w stanie to zrobić, więc był to dla mnie pewien test i dobra zabawa – mówi Bartosz Ostałowski – W publikowanych treściach staram się przełamywać bariery i pokazywać, że ograniczenia są w naszych głowach. Jeśli jesteśmy zdeterminowani, możemy zrobić bardzo wiele – dodaje.

Film z wymiany zacisków cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Nie brakuje komentarzy z wyrazami podziwu i szacunku dla driftera. Dzięki podejmowanym aktywnościom Ostałowski motywuje i inspiruje innych do pracy nad sobą i walki o swoje marzenia.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email