Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Wydarzenia

Motointegrator i Hołowczyc łączą siły!

2013-02-25

Od początku 2013 roku Krzysztof Hołowczyc jest ambasadorem brandu Motointegrator. Jako sportowiec wywodzący się z rajdów samochodowych, idealnie pasuje do charakteru marki, która ma ścisły związek z motorsportem. Popularny Hołek wesprze komunikację w mediach internetowych, a także podczas eventów offline organizowanych dla fanów motoryzacji.

Już niedługo poznamy szczegóły kampanii Motointegratora, opartej o ścisłą współpracę z Krzysztofem Hołowczycem. Ten popularny, polski sportowiec, komentuje to w ten sposób:

„Z Motointegratorem nasze drogi zeszły się już na początku jego istnienia, bowiem we wrześniu ubiegłego roku wystartowałem w ich barwach w Master Race podczas Inter Cars Motor Show, a kilka tygodni później w czasie 69. Rajdu Polski utworzyliśmy zespół razem z Krzysztofem Oleksowiczem, właścicielem Inter Cars SA. Od pierwszego kontaktu z Motointegratorem i Inter Cars czułem niezwykły entuzjazm i pasję ludzi tworzących te przedsięwzięcia. Teraz cieszę się, że wezmę udział w budowaniu bardzo dynamicznej i innowacyjnej marki, której istota jest tak bliska mojej motoryzacyjnej pasji. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zmienić internetowy rynek usług motoryzacyjnych w Polsce”.

Motointegrator to projekt grupy Inter Cars. Serwis jest platformą, która nie tylko umożliwia zakup części, opon i akcesoriów samochodowych, ale również ich montaż w jednym z ponad 5000 warsztatów sieci Inter Cars. Od czasu premiery (1 września 2012) stronę www.motointegrator.pl odwiedziły ponad 3 miliony użytkowników. Ten wynik daje jej pierwsze miejsce wśród internetowych sklepów motoryzacyjnych.

 „Dla nas, jako nowej marki na rynku, współpraca z Krzysztofem otwiera możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jest uosobieniem idei, którą chcemy promować jako marka. Wielokrotnie udowadniał jak dużo pracy wymaga dążenie do sukcesu, a ambicja i gra fair play są od wielu lat kojarzone z jego osobą. Taki właśnie kierunek obraliśmy tworząc markę Motointegrator.”  Tak podsumował decyzję o podjęciu współpracy Krzysztof Soszyński, v-ce prezes Inter Cars SA.

Marka prowadzi również działania społecznościowe związane z komunikacją na portalu Facebook - www.facebook.com/MotoIntegratororaz na swoim blogu – www.300kucy.pl. To tam właśnie fani Motointegratora i czytelnicy bloga będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z popularnym Hołkiem.

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej utytułowanych i z pewnością najbardziej znany polski kierowca rajdowy. Wielokrotny mistrz Polski, mistrz i wicemistrz Europy. Na swoim koncie ma również kilka rekordowych wyników w historii polskiego sportu samochodowego, m.in. 6 miejsce w zaliczanym do WRC 66. Rajdzie Polski (2009) oraz dwukrotnie 5. miejsce w legendarnym rajdzie Dakar (2009, 2011). Od wielu lat Hołowczyc należy do najlepiej rozpoznawanych polskich sportowców.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email