1. Aktualności

Wysoka jakość turbosprężarek i części zamiennych od polskiej marki

2024-02-01

Polska firma EVORON zajmuje się pro­dukcją najwyższej jakości turbosprę­żarek dla samochodów osobowych oraz użytkowych, ale także elementów do naprawy oraz ich regeneracji.

Marka EVORON na pierwszym miejscu stawia na jakość i trwałość swoich produktów. Wszystkie komponenty potrzebne do produkcji są staran­nie wyselekcjonowane i wszechstronnie testo­wane w Polsce z gwarancją jakości wykonania. Części spełniają normy jakościowe określone przez producentów OEM. Produkty marki EVO­RON są dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars oraz przez Inter Cars e-Catalog.

Turbosprężarki gwaran­tujące niezawodność

Kompletne, fabrycznie nowe turbosprężarki EVORON charakteryzują się doskonałą jakością i najwyższą trwałością. Szeroka gama produktów dedykowanych do najpopularniejszych samo­chodów w połączeniu z szeregiem zaawanso­wanych technicznie testów sprawiają, że produkt ten jest doskonałym wyborem, zapewniającym bezpieczną i niezawodną pracę silnika.

Zespoły środkowe (CHRA) dla wszystkich typów turbin

Kompletny kartridż (CHRA), gotowy do montażu na turbosprężarce nie tylko przez specjalistów od turbin. Dlatego, że każdy rdzeń turbosprężarki, zanim trafi do maga­zynu dystrybutora, jest poddawany procesowi wyważania dynamicz­nego na wysokoobro­towej wyważarce, co gwarantuje, że jego eksploatacja zapewni bezpieczeństwo, niezawodność i najwyższą ja­kość pracy bez konieczności posiadania wywa­żarki w warsztacie.

Siłowniki, nastaw­niki pneumatyczne i elektroniczne

Siłowniki (pot. zawory) marki EVORON spełniają właściwości i parametry techniczne OE. Przed dystrybucją przechodzą szczegółowe testy dzia­łania po montażu na oryginalnych turbosprę­żarkach, zapewniając ich prawidłowe działanie.

Nowe przewody olejowe gwarancją pra­widłowego smarowania

Przewód ole­jowy turbo­sprężarki jest częścią silnika, którego funk­cją jest sma­rowanie wałka t u rbosprę ­żarki. Jednym z głównych p owo d ów awarii turbo­sprężarki jest nieprawid­łowe smaro­wanie. Aby uniknąć usterek w przyszłości, przewód olejowy powinien być wymieniany na nowy za każdym ra­zem, gdy instalowana jest nowa turbosprężarka. Wymiana turbosprężarki wraz z nowym przewo­dem olejowym EVORON zapewnia prawidłowe działanie układu turbodoładowania.

Kompletne zestawy montażowe

Zestawy montażowe do turbosprężarek produ­kowane są z najwyższej jakości materiałów, za­pewniając pełną szczelność wszystkich połączeń podczas wymiany turbosprężarki. Eksperci marki gwarantują jakość identyczną do części oryginal­nych zarówno pod kątem precyzji wykonania jak i użytych materiałów. Nowością w ofercie, są zestawy rozszerzone o dodatkowe elementy, niezbędne do wymiany turbosprężarki tj. obejmy, szpilki, na­krętki i podkładki (numery katalogowe z rozsze­rzeniem PLUS np. EVMK0001-PLUS).

Jak dobrać właściwy produkt EVORON w Inter Cars e-Catalog?

Aby znaleźć odpowiednią część marki EVORON, wpisz w pole wyszukiwarki katalogu numer OE/OEM znaleziony na tabliczce znamionowej naprawianej lub wymienianej turbosprężarki.
Sprawdź asorytement EVORON dostępny w Inter Cars –  kliknij TUTAJ.Czytaj także:

Szkolenia techniczne Inter Cars dla mechaników w lutym 2024

Setne „Wiadomości IC” – jubileuszowy numer

Ikony Motoryzacji Inter Cars – odwiedź wystawę

Leasing dla warsztatu samochodowego – ekspert Inter Cars odpowiada!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email
Infolinia
801 80 20 20
Pon-Pt 8:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00
Klienci flotowi:
22 714 14 14
Logo Inter Cars
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15,
Cząstków Mazowiecki,
05-152 Czosnów
+48 22 714 17 10
+48 22 714 17 12
[email protected]

Powered by IC Developers Team © 2024 Inter Cars

Polityka cookiesFAQ RODOInformacja o przetwarzaniu danych
LinkedIn
Instagram
Youtube
Facebook