Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Leasing dla warsztatu samochodowego – ekspert Inter Cars odpowiada!

2023-11-30

Zakup sprzętu potrzebnego do wyposażenia serwisu samochodowego wiąże się często z dużymi nakładami finansowymi. Urządzania są coraz bardziej skomplikowane, a co za tym idzie, droższe. W odpowiedzi na to wyzwanie, Inter Cars przygotował dla swoich klientów różne atrakcyjne formy finansowania. To właśnie o nich będzie nowa seria filmów, która trafiła do sieci.

Inter Cars zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i fachowe doradztwo nie tylko przy doborze urządzenia, ale również przy wyborze optymalnego sposobu jego finansowania. Doświadczeni pracownicy dzielą się swoją wiedzą i przedstawią rozwiązania finansowe, dopasowane do preferencji oraz możliwości każdego warsztatu. Firma daje przy tym możliwość podpisania umowy i odebrania urządzenia bez konieczności wychodzenia z warsztatu.

Aby Klienci mogli jeszcze lepiej poznać ofertę Inter Cars w tym zakresie, firma przygotowała serię krótkich materiałów wideo w formie klasycznego Q&A. Pierwszy film trafił już na oficjalny kanał YouTube Inter Cars. Projekt ma na celu nie tylko dostarczenie klientom kompleksowej wiedzy na temat różnych form finansowania, ale także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości związane z leasingiem.

Z materiału można dowiedzieć się, kto może wziąć leasing za pośrednictwem Inter Cars, jakie dokumenty są potrzebne, z jakimi firmami współpracujemy i jakie niesie to za sobą korzyści.

Materiały będą publikowane również cyklicznie w przestrzeni mediów społecznościowych.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email