Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Wprowadzenie do Leasingu Urządzeń do Klimatyzacji Samochodowej z Inter Cars

2024-04-08

W świecie motoryzacji, gdzie technologia klimatyzacji samochodowej szybko się rozwija, kluczowe jest utrzymanie warsztatu na najwyższym poziomie. Inter Cars, lider na rynku części samochodowych i wyposażenia warsztatowego, oferuje leasing, który umożliwia serwisom korzystanie z nowoczesnego sprzętu do serwisowania samochodów bez znacznego obciążenia finansowego. Sprawdź, jak skorzystać z tej oferty, aby podnieść standardy swojego warsztatu.
Oferta leasingowa Inter Cars na urządzenia do obsługi klimatyzacji
Oferta leasingowa Inter Cars na urządzenia do obsługi klimatyzacji

Dlaczego Leasing z Inter Cars? 


Szybkość i Prostota: Rozumiemy wartość czasu w biznesie. Nasz proces leasingowy przygotowaliśmy tak, aby był szybki i prosty. Transakcje można zrealizować w ciągu 1-2 dni roboczych, co umożliwia błyskawiczne wprowadzenie nowych urządzeń, czy technologii do Twojego warsztatu. 

Oszczędność: Współpracując z czołowymi firmami leasingowymi, zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania. Nasze umowy są transparentne, bez ukrytych kosztów, co czyni je doskonałą alternatywą dla zakupu. 

Wsparcie: Nasi eksperci są zawsze gotowi, aby zapewnić płynny przebieg całego procesu. Zespół profesjonalistów w dziale Wyposażenia Warsztatów pomoże dobrać urządzenie, idealnie odpowiadające Twoim potrzebom biznesowym. 

Jak Skorzystać z Leasingu? 


Jak w kilku prostych krokach skorzystać z naszej oferty leasingowej? 

Krok 1: Określ swoje potrzeby. Nie ważne czy chcesz zregenerować maszyny, które już masz czy zakupić nowe wyposażenie, Inter Cars oferuje szeroki wybór opcji. 

Krok 2: Skontaktuj się z nami wysyłając zgłoszenie na [email protected] lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym na terenie całej Polski. Możesz też zrobić to błyskawicznie i jednym kliknięciem umówić spotkanie online z naszym ekspertem od leasingu Marcinem Nesterem, który przygotuje dla Ciebie ofertę specjalną.

Krok 3: Po przesłaniu zgłoszenia, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły i zaproponować najlepsze rozwiązanie. 

Krok 4: Po finalizacji umowy leasingowej, nasz technik dostarczy urządzenie, uruchomi je i przeszkoli Ciebie lub Twój personel z jego obsługi. To pozwoli szybko wykorzystać nowe urządzenie dla dobra Twojego warsztatu. 

Przykład Realizacji Inwestycji


Średnio, wykonując 2-3 usługi tygodniowo w sezonie letnim, możesz spłacić urządzenie w okresie trwania umowy. To pokazuje, jak leasing może być efektywnym narzędziem w rozwoju Twojego biznesu. 

Podsumowanie

Leasing urządzeń do serwisowania klimatyzacji samochodowej z Inter Cars to świetne rozwiązanie dla warsztatów, które chcą się rozwijać bez znacznego obciążenia finansowego. Nasza oferta pozwala na szybkie i bezpieczne modernizowanie Twojego wyposażenia, oszczędzając czas i pieniądze. Nie pozwól, aby koszt zakupu nowego sprzętu ograniczał rozwój Twojego biznesu. Wybierz leasing z Inter Cars i podnieś standardy swojej firmy już dziś.

Centrum Kompetencji Klimatyzacji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email