1. Aktualności

Postaw na bezpieczeństwo i wybierz szyby samochodowe jakości Premium

2023-12-18

W dzisiejszych warsztatach samochodowych wymiana szyb stała się kluczową usługą, a różnice między współczesnymi pojazdami nie ograniczają się jedynie do ich kształtu. Nowoczesne technologie zastosowane w szybach sprawiają, że są one nie tylko istotnym elementem konstrukcyjnym nadwozia, ale także mają wpływ na komfort jazdy i bezpieczeństwo. Co obecnie oznacza wybór dobrej szyby dla nowoczesnego warsztatu? 
Wybierz jakościowe szyby samochodowe w Inter Cars
Wybierz jakościowe szyby samochodowe w Inter Cars
Ponad 50% hałasu zewnętrznego przenika przez przednią szybę. Natomiast wszystkie szyby w pojeździe stanowią coraz większą część usztywnienia karoserii, bo ponad 30%. Wobec tego wybór odpowiedniej szyby ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Używanie zamienników niskiej jakości może prowadzić do różnorodnych problemów, takich jak osłabiona praca wycieraczek, problemy z konstrukcją czy zniekształcenie widzenia, co może prowadzić do zmęczenia wzroku i bólów głowy. Najlepiej jest zatem wybierać szyby takie same, jakie były zamontowane fabrycznie.

Dlaczego warto zainwestować w produkty premium (jakość OE)?

Są to szyby o wyższej trwałości, odporności na zarysowania oraz lepszej jakości obrazu. Co ważne spełniają one surowsze normy jakościowe, gwarantujące idealne spasowanie z karoserią i prawidłowe działanie systemów wspomagających czyli popularny ADAS. Co istotne, cena szyb premium nie odbiega znacząco od cen zamienników, a jest znacznie niższa niż cena szyby z logo producenta auta.

Korzystanie z szyb jakości OE oraz posiadanie wysokiej jakości narzędzi do ich wymiany to jeden z podstawowych kroków w rozwoju warsztatu samochodowego.

W Inter Cars oferujemy szeroki wybór szyb premium renomowanych producentów, takich jak Saint-Gobain Sekurit i Pilkington. Sprawdź naszą ofertę w Inter Cars e-Catalog i zainwestuj w bezpieczeństwo i komfort jazdy. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje szyb – czołowe, boczne, tylne, panoramiczne i dachowe. Postaw na profesjonalizm i jakość! Sprawdź naszą ofertę szyb samochodowych


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email
Infolinia
801 80 20 20
Pon-Pt 8:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00
Klienci flotowi:
22 714 14 14
Logo Inter Cars
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15,
Cząstków Mazowiecki,
05-152 Czosnów
+48 22 714 17 10
+48 22 714 17 12
[email protected]

Powered by IC Developers Team © 2024 Inter Cars

Polityka cookiesFAQ RODOInformacja o przetwarzaniu danych
LinkedIn
Instagram
Youtube
Facebook