Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

2020-10-05

Jacek Żytnicki

Tylko do końca roku trwa specjalna akcja Inter Cars, w ramach której przy zakupie dowolnego urządzenia wyposażenia warsztatów w formie leasingu, trzy pierwsze raty wyniosą zaledwie 99 zł.

Specjalną akcją objęte są wszystkie maszyny i urządzenia dostępne w ofercie Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie finansowania nowych urządzeń nie tylko otrzymają specjalny bonus na start obniżający trzy pierwsze raty leasingu, ale też mogą dokonać zakupu bez początkowej wpłaty własnej. Oferta powstała w oparciu o współpracę z PKO Leasing S.A. i skierowana jest do wszystkich klientów największego dystrybutora części zamiennych w Polsce.

Akcja obowiązuje do końca roku, dlatego warto już teraz zastanowić się nad wymianą starych urządzeń lub poszerzeniem zakresu działania swojego serwisu, aby jak najlepiej fukncjonować w sezonie jesienno-zimowym. Klienci wybierający ofertę leasingową Inter Cars mogą bez obaw inwestować i zarabiać, nie martwiąc się o zachowanie płynności finansowej warsztatu. Inwestycja zarabia już praktycznie od pierwszego dnia zakupu, a uproszczone procedury sprawiają, że klienci oszczędzają swój czas i mogą rozwijać biznes nawet w czasie pandemii.

Dlaczego warto wybrać leasing z Inter Cars?

  • nie wydajesz gotówki;
  • urządzenie zarabia na siebie praktycznie od dnia zakupu;
  • bo to legalna tarcza podatkowa;
  • bez formalności, szybko i wygodnie;
  • z atrakcyjnymi warunkami finansowymi;
  • 100% finansowanie inwestycji;
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu.


W przypadku dodatkowych pytań związanych z ofertą prosimy o kontakt pod adresem mailowym [email protected] lub z Przedstawicielami Handlowymi Inter Cars na terenie całego kraju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email