Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Dołącz do nas! Inter Cars zaprasza na stoisko na Targach Techniki Motoryzacyjnej

2024-04-03

Serdecznie zapraszamy na stoisko Inter Cars na poznańskich Targach Techniki Motoryzacyjnej, które odbędą się w dniach 4-7 kwietnia 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasze stanowisko nr 21 będzie można znaleźć w pawilonie 8A. Przygotowaliśmy prezentację najnowszych rozwiązań i technologii dla branży motoryzacyjnej!
Dołącz do nas! Inter Cars zaprasza na stoisko na Targach Techniki Motoryzacyjnej
Dołącz do nas! Inter Cars zaprasza na stoisko na Targach Techniki Motoryzacyjnej

Nasz zespół ekspertów będzie dostępny na miejscu, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To doskonała okazja, aby poznać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, omówić indywidualne potrzeby i odkryć, jak nasze innowacje mogą wspierać rozwój Twojego warsztatu.

Nie przegap szansy na bezpośrednie spotkanie z profesjonalistami i na poznanie przyszłości motoryzacji!

Poznaj zaawansowane komputery diagnostyczne i odkryj nowoczesne metody diagnostyki, które przyspieszają i ułatwiają pracę. Sprawdź, jak kompresory i stacje obsługi klimatyzacji mogą poprawić efektywność Twojego warsztatu. Odkryj, jak zoptymalizować procesy serwisowe dzięki urządzeniom do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach biegów. Wypróbuj narzędzia ręczne i elektronarzędzia zaprojektowane z myślą o trwałości i precyzji. Dowiedz się, jak utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa pojazdów, sprawdzając działanie urządzeń do kalibracji kamer i radarów.

Na naszym stoisku odkryjesz najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia w bezpośredniej współpracy z naszymi dostawcami: TEXA, BOSCH, HELLA, Delphi, CRC, ATE/Continental, MILWAUKEE, Ravenol, Hazet, Airpress, Ideal/Badek, Cartec, Noco i Beissbarth. Zobaczysz między innymi:

· systemy ADAS: Texa ADAS RCCS3, Bosch ADAS DAS3000, Hella ADAS CSC TOOL.

· stacje klimatyzacji: Konfort 715 TOUCH i 760 TOUCH, BOSCH ACS663 i ACS653.

· urządzenia do wodorowania silników: H2 Blaster od Texa.

· testery usterek: Axone Voice od Texa, Bosch KTS 960 i 250, diagnostyczne DS180 od Delphi.

· wyposażenie warsztatowe: wózek narzędziowy ATE/Continental, kompleksowe wyposażenie stacji kontroli pojazdów od Cartec.

· elektronarzędzia i narzędzia ręczne marek MILWAUKEE i Hazet.

· prostowniki: Noco GB40/50/70/150, Genius5/10.

· myjki wysokociśnieniowe: Karcher HDS 10/21 4M i HD 7/17.Spotkajmy się razem 4-7 kwietnia 2024 r. w pawilonie 8A na stoisku nr 21. Serdecznie zapraszamy!

Czym są Targi Techniki Motoryzacyjnej?

Targi Techniki Motoryzacyjnej to odbywające się co dwa lata wyjątkowe wydarzenie dla branży motoryzacyjnej. Podczas targów prezentowana jest oferta polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów narzędzi, części, podzespołów, akcesoriów stosowanych w nowoczesnej motoryzacji, a także wszystkiego, co dotyczy wyposażenia warsztatów. To cztery dni wypełnione wyjątkową ekspozycją rynkowych nowości produktowych i rozwiązań technologicznych, które będzie można nie tylko zobaczyć, ale także przetestować w specjalnie przygotowanych przestrzeniach pokazowych i testowych.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email