Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

20 lat minęło, czyli okrągły Jubileusz Grupy Inter Cars Rzeszów

2023-10-16

Anna Chmielewska

Sprawna logistyka, wzorowa organizacja pracy i terminowe dostawy to przepis na sukces, na który zapracowała sobie Grupa Inter Cars Rzeszów, obchodząca w tym roku 20 lat swojej działalności. Uroczystość jubileuszowa wraz z targami odbyła się w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo–Kongresowym i zgromadziła liczne grono Klientów wraz z dostawcami.

Kilka słów o historii Grupy Inter Cars Rzeszów

Od początku powstania Grupy, czyli od maja 2003 roku, jej właściciel Zbigniew Szydełko oraz współpracownicy stawiali na dynamiczny rozwój oraz szeroką ekspansję, powiększając z roku na rok swoje zasięgi o kolejne filie.

-  Pierwsza lokalizacja w Rzeszowie została zaadaptowana w miejscu starych garaży pogotowia z magazynem, częścią sprzedażową i kasą. Bardzo szybko, bo już po czterech miesiącach, myśleliśmy o kolejnej filii i planowaliśmy powstanie Grupy. Aktualnie zarządzamy 10 filiami – mówi Bogusław Lęcznar, Dyrektor Logistyki w Grupie Inter Cars Rzeszów.

Targi i gala wieczorna

Spotkanie z okazji 20-lecia Grupy Inter Cars Rzeszów podzielone zostało na dwie części. Pierwszą były targi, podczas których swoje towary prezentowali producenci od wielu lat związani z Inter Cars. Na stoiskach zaproszeni goście mogli zobaczyć i dowiedzieć się czegoś więcej o prezentowanych nowościach.Zwieńczeniem jubileuszu była uroczysta gala wieczorna, podczas której zgromadzeni goście mieli okazję zintegrować się w mniej formalnych warunkach, poznać ludzi z branży i pracowników filii Grupy Inter Cars Rzeszów.Podczas kolacji goście mogli oglądać na wielkim ekranie zdjęcia sprzed wielu lat, ukazujące historię i ludzi związanych z Grupą Inter Cars Rzeszów. Wieczór oficjalnie rozpoczął Zbigniew Szydełko, Dyrektor Grupy, który podziękował wszystkim za wspaniałe dwie dekady owocnej współpracy oraz zaangażowanie, bez którego Grupa nie byłaby w tym miejscu, w którym jest teraz. Jego przemówienie zrobiło ogromne wrażenie na uczestnikach, czego dowodem była owacja na stojąco.- To dzięki Wam, Klientom, jesteśmy numerem jeden. Jako liderzy w branży możemy codziennie dostarczać Wam najwyższej jakości towary. Dziękuję wszystkim Dostawcom za zaufanie i lata współpracy, a przede wszystkim swoim pracownikom, zespołom z Filii, bo bez Was Grupa nie osiągnęłaby takiego sukcesu. To właśnie Wy jesteście filarem naszej działalności – mówił Zbigniew Szydełko, Dyrektor Grupy Inter Cars Rzeszów.

Klienci, współpracownicy i kontrahenci jednogłośnie twierdzą, że siłą Grupy jest jej właściciel, który zaraża optymizmem, wzbudza zaufanie i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Traktuje ludzi, z którymi współpracuje z ogromnym szacunkiem, nazywając ich swoją rodziną.

- Dużą rolę w naszym powstaniu i rozwoju odegrał Zbyszek Szydełko, Dyrektor Grupy. Dzięki jego podejściu, opartemu na wzajemnym szacunku i zaufaniu, stworzył prężnie działającą grupę filialną Inter Cars. Praca jest bardzo dobrze zorganizowana i punktualna, a dostawy są zawsze na czas – mówi Waldemar Krztoń, kierownik filii Krosno.
Na scenie, podczas wieczornej gali, zabrał głos również Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars S.A., który podkreślił znaczenie Grupy Inter Cars Rzeszów, dziękując za wkład i zaangażowanie wszystkim tym, bez których Inter Cars nie osiągnęłoby tak wysokiej pozycji na rynku polskim i europejskim. Specjalne podziękowania skierował do Dyrektora Grupy, honorując jego 20 lat pracy specjalnym wyróżnieniem.

- Dziękuję za to, że wspólnie tworzymy sprawnie funkcjonujący organizm, świadcząc najwyższej jakości usługi i produkty dla naszych Klientów. Codziennie dostarczamy im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Życzę Grupie dalszych sukcesów, rozwoju i jak najlepszych wyników. Zbyszek, tak trzymaj! – powiedział Wojciech Twaróg.

Klienci podkreślają jak ważna w ich biznesie jest współpraca z Inter Cars. Cenią sobie innowacyjność oraz inicjowanie zmian opierających się na realnych potrzebach Klienta.

- Z grupą Inter Cars Rzeszów współpracujemy od początku jej istnienia. Jakość usług, doradztwo, dostępność części – to wszystko jest na najwyższym poziomie. Partnerskie relacje są dla nas bardzo istotne i zawsze możemy liczyć na dotrzymanie ze strony Inter Cars terminowości dostaw. Największą siłą Grupy jest to, że tworzą ją fajni i zaangażowani ludzie, zawsze oferujący pomoc i wsparcie – mówi Waldemar Tobiasz z firmy Anmar.

Na zakończenie wieczoru wystąpił zespół Komodo wraz z wokalistą Thomasem Sykesem. Ich muzyka porwała gości do tańca i zabawy aż do późnych godzin nocnych.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email