Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Promocje

BOSCH eXtra TPMS 2024 – Ciśnienie na obroty

2024-03-05

Od 1 marca 2024 roku ruszyła zupełnie nowa odsłona programu Bosch eXtra skierowana do klientów Inter Cars. Tym razem w myśl zasady - więcej kupujesz, lepsze nagrody zyskujesz – warsztaty mogą walczyć o nagrody, kumulując swoje zakupy czujników TPMS Bosch QUICK FIT, przez cały sezon wulkanizacyjny.
BOSCH eXtra TPMS 2024 – Ciśnienie na obroty
BOSCH eXtra TPMS 2024 – Ciśnienie na obroty

Dlaczego czujniki uniwersalne są „lepsze” od dedykowanych?

Uniwersalne czujniki ciśnienia to bardzo wygodne rozwiązanie dla warsztatu wulkanizacyjnego. Posiadając stale na stanie 1-2 komplety takich czujników, serwis jest przygotowany praktycznie na każdą ewentualność, bo z łatwością może obsłużyć pojawiających się klientów i odpowiedzieć na ich potrzeby. A najpopularniejsze z nich to drugi zestaw kół do nowego auta czy też podmiana uszkodzonego czujnika oryginalnego. W obu przypadkach posiadając odpowiednie urządzenie diagnostyczne do TPMS oraz czujniki uniwersalne, od ręki można „stworzyć” nowy czujnik jako zamiennik tego uszkodzonego lub sklonować cały komplet oryginalnych czujników i wykorzystać sklonowane zamienniki w nowym komplecie kół.

Ponadto rezygnując z zamawiania dedykowanych pod danego klienta i samochód czujników wstępnie zaprogramowanych, warsztat zyskuje czas i unika ewentualnych pomyłek w doborze części.

Czujniki uniwersalne to szerokie pokrycie i możliwość przeprogramowania

Warto wiedzieć, że uniwersalne czujniki do systemów monitorowania ciśnienia w oponach Bosch QUICK FIT pasują do ponad 90% pojazdów w UE i dają możliwość montowania zarówno w felgach aluminiowych, jak i stalowych. Pozwalają na wielokrotne programowanie, a żywotność baterii to nawet 10 lat. Szczególnie opcja wielokrotnego programowania uzasadnia zakup takich czajników zanim pojawi się klient – nawet po umówieniu się na obsługę, zaprogramowaniu i ewentualnej rezygnacji klienta, czujniki Bosch QUICK FIT można przeprogramować pod inną markę i model pojazdu.

Nowa edycja programu Bosch eXtra dla TPMS

Wychodząc naprzeciw potrzebom serwisów, firma Bosch ogłasza nową edycje promocji Bosch eXtra dla czujników TPMS. Tym razem za skumulowane zakupy czujników w okresie 1.03.2024 r. do 30.06.2024 r. warsztaty mogę odebrać atrakcyjne nagrody. Bosch przewidział 3 progi konkursowe:


Aby wziąć udział w akcji wystarczy zrobić 2 rzeczy:

·        zarejestrować się do programu extra, na stronie extra: Ciśnienie na obroty! (bosch-extra.pl),

·        do 15.07.2024 r. przesłać na [email protected] skany faktur VAT (z zasłoniętą lub zamazaną ceną).Czujniki Bosch QUICK FIT znajdziesz w Inter Cars E-Catalog tutaj!