Data publikacji: 2019-07-10

Mistrzowie Motoryzacji – nominacja dla członka Q Service Castrol

Q Service Castrol to sieć, która w swoich strukturach zrzesza najlepsze serwisy samochodowe, cechujące się wysokim poziomem obsługi klienta i fachowością napraw. To właśnie te czynniki zadecydowały o tym, że jeden z warsztatów tej sieci został nominowany w konkursie Mistrzowie Motoryzacji.

00970-TW204396.jpg

Q Service Sarzyński to jeden z warsztatów należący do sieci Q Service Castrol. Jego nominacja w konkursie oraz wysokie miejsce w trakcie trwania plebiscytu, potwierdzają, że warsztaty zrzeszone w strukturach sieci, cechują się wysokimi standardami obsługi klienta oraz skrupulatnością przy naprawie samochodów klientów. To także potwierdzenie, że warsztaty zrzeszone pod logiem „Q” liczyć mogą na rzesze klientów, chcących skorzystać z ich usług.

- Nominacja w konkursie to dla mnie ogromne wyróżnienie i nobilitacja. Jest mi niezwykle miło, że klienci, którzy korzystają z moich usług tak chętnie oddają swój głos na mój warsztat. Jestem przekonany, że przynależność do sieci Q Service Castrol również przyczyniła się do tego, że teraz mogę walczyć o tytuł Warsztatu Roku w swoim województwie – mówi Łukasz Sarzyński, właściciel Q Service Sarzyński.

Co trzeba zrobić, aby zagłosować na Q Service Sarzyński?

To bardzo proste! Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można pod tym linkiem!

Zachęcamy do głosowania!

O Plebiscycie

Akcja „Mistrzowie Motoryzacji” to konkurs zorganizowany przez wydawcę gazety „Echo Dnia”. W ramach tej inicjatywy zaprezentowanych zostanie wiele twarzy motoryzacji w regionie województwa świętokrzyskiego. Na łamach gazety oraz w serwisie internetowym www.echodnia.pl przedstawieni i docenieni zostaną mechanicy, warsztaty samochodowe, instruktorzy i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe, a także korporacje taksówkarskie i związani z nimi taksówkarze.

Podobne artykuły

Blic Color – nowość w ofercie Inter Cars

Blic Color – nowość w ofercie Inter Cars

Loteria sieciowa za nami!

Loteria sieciowa za nami!

Zatrważające wyniki Raportu Bezpieczeństwo Pracy w Polsce w 2019 roku

Zatrważające wyniki Raportu Bezpieczeństwo Pracy w Polsce w 2019 roku

Jak przygotować się do szkolenia?

Jak przygotować się do szkolenia?