Data publikacji: 2020-09-24
, autor: Jacek Żytnicki 

Mechanicy motocyklowi wszystkich warsztatów – łączcie się!

Mechanicy samochodowi dzielą się swoim doświadczeniem na licznych grupach na Facebooku, mechanicy ciężarowi również. W przestrzeni największego portalu społecznościowego świata brakuje jednak polskojęzycznej grupy poświęconej wskazówkom i poradom dla mechaników specjalizujących się w naprawach motocykli. Zmieńmy to wspólnie!

Grupa_Mechnika_motocyklowa.jpg

Inter Cars, największy dystrybutor części do samochodów osobowych, użytkowych i motocykli zaprasza do czynnej aktywności w grupie Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie. Pasjonaci dwóch kółek znajdą w niej masę informacji potrzebnych profesjonalistom do codziennej pracy w warsztacie, ale też ciekawostki dla pasjonatów motocykli, którzy naprawami swoich skarbów nie zajmują się na co dzień, ale interesują ich szczegóły związane z eksploatacją motocykli.

Pragniemy, aby nowe miejsce w stało się źródłem wiedzy dla mechaników, ale również przestrzenią do inspiracji, podzielenia się swoimi projektami i pomysłami wszystkich entuzjastów napraw, traktujących to zajęcie jako hobby. Grupa skierowana jest do wszystkich mechaników motocyklowych, naprawiających każdy rodzaj jednośladów. Nikogo nie wykluczamy już na starcie, wręcz przeciwnie – zachęcamy do członkostwa i wymiany doświadczeń przy naprawach konkretnych modeli ze swoich warsztatów. Wierzymy, że o dobór odpowiednich treści na grupie zadbają sami jej użytkownicy, którzy chętnie dzielić będą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na naprawę motocykli. Grupa ma charakter otwarty, jej członkiem może zostać każdy miłośnik dwóch kółek, który zaakceptuje regulamin i zawarte w nim zasady.

Naszym marzeniem jest zbudowanie społeczności, która będzie żyła motocyklami, wspierała się radami i wskazówkami odnośnie napraw mechanicznych, ale też informowała o wszystkim, co w motocyklowym świecie ważne. Takie działania mają sens, co sprawdziliśmy już na grupie Mechanika samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie, która powstała rok temu, a obecnie liczy ponad 60 tysięcy członków! To największa społeczność dedykowania mechanikom samochodowym w przestrzeni polskiego Internetu. Teraz czas na kolejne wyzwanie – grupę stworzoną z myślą o mechanikach motocyklowych! Stwórzmy ją razem! DOŁĄCZ i bądź aktywnym uczestnikiem tej społeczności!