Data publikacji: 2021-08-04
, autor: Mikołaj Rutkowski

Ekspert pod telefonem dla Twojego warsztatu

Potrzebujesz szybkiej porady dotyczącej naprawy, którą właśnie wykonujesz? Skorzystaj z eksperckiej infolinii Inter Cars i usprawnij pracę swojego warsztatu.

Infolinia ekspercka Inter Cars.png

Klienci pojawiający się w warsztacie samochodowym niezmiennie oczekują skutecznej, szybkiej i najchętniej taniej naprawy. Sprostanie ich wymaganiom wiąże się z koniecznością ciągłego poszerzania swoich kwalifikacji i posiadania ogromnej wiedzy. Właściciele i pracownicy warsztatów wsparcie w tym zakresie od lat znajdują w Inter Cars. Jednym z narzędzi oferowanych w tym obszarze jest infolinia ekspercka, dostępna pod numerem 22 714 11 10.

Co oferuje techniczna infolinia ekspercka?

Infolinia umożliwia skonsultowanie każdego napotkanego podczas wykonywanej naprawy problemu z wykwalifikowanym zespołem doradców. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania dotyczące diagnostyki i naprawy aut osobowych, a w razie potrzeby przeprowadzą rozmówcę krok po kroku przez cały proces sprawdzenia problematycznego układ lub systemu.

Eksperci dostępni pod numerem infolinii pomogą Ci rozwinąć kompetencje w obszarach wymagających, z perspektywy mechanika, wsparcia, pokierują przez kolejne etapy naprawy i ostrzegą o jej newralgicznych momentach.

Zyskaj czas i zadowolenie klientów!

Telefoniczni doradcy usprawnią skomplikowane naprawy oraz usunięcie prostych usterek. Zweryfikują wskazane zagadnienia i dadzą w ten sposób czas na zajęcie się innymi wymagającymi interwencji naprawami. Rozwiązanie takie przyśpiesza i ułatwia pracę warsztatów, a w efekcie zwiększa zadowolenie klientów, którzy krócej czekają na odbiór auta.

Zdalne rozwiązania Inter Cars

Inter Cars stale wdraża udogodnienia, których zadaniem jest poprawa standardu pracy warsztatów samochodowych. Poza infolinią ekspercką są to działania takie jak szkolenia online i stacjonarne, cykl szkoleń mobilnych ShowCar czy wprowadzenie nowych funkcji w e-Catalogu.

Jak skorzystać z porad ekspertów?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z opieki telefonicznej doradców Inter Cars, skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym. Przedstawi on ofertę dedykowaną dla Ciebie i zaproponuje indywidualny pakiet cenowy.

Chęć przystąpienia do programu infolinii eksperckiej możesz zgłosić także online poprzez formularz dostępny TUTAJ.