Data publikacji: 2021-07-06
, autor: Anna Kinga Nowak

Pełna oferta – funkcja, dzięki której zawsze znajdziesz to czego szukasz

Funkcja najszerszego wyszukiwaniu w katalogu mobilnym Inter Cars, czyli e-Catalogu.

ecatalog_pelna_oferta_1170x658.jpg

W artykule Nowe spojrzenie na wyszukiwanie części powiedzieliśmy o tym, że e-Catalog to narzędzie dopasowujące się do użytkownika i do jego potrzeb. Stąd też szeroki wachlarz możliwości wyszukiwania.

Jednym z nich jest funkcja pełna oferta, znajdująca się w lewym górnym rogu menu głównego. Jest to wyszukiwarka przeznaczona do eksploracji katalogu bez określania kontekstu. Co to oznacza?

Poniżej znajdziesz kilka rad i sugestii dotyczących tego rodzaju wyszukiwania. Możesz też obejrzeć króciutki film instruktarzowy i przekonać się jakie to proste.

OGLĄDAM

Kiedy używać wyszukiwarki po pełnej ofercie?

Jeśli poszukując produktu nie znalazłeś go po pojeździe, ale znasz np. jego wymiary, wyszukiwarka po pełnej ofercie sprawdzi się doskonale.

Innym przypadkiem jest sytuacja, w której szukasz bardzo nietypowej części, lub jeśli twój wybór nie jest do końca sprecyzowany i chcesz szerzej spojrzeć na możliwości.

Jak wyszukiwać po pełnej ofercie?

 1. Wybierz rynek, którego dotyczy twoje wyszukiwanie: osobowy, ciężarowy, motocyklowy, rolniczy, marine, akcesoria lub tuning.

 1. Wewnątrz wybranego rynku wybierze jedną z kategorii. Ponowne kliknięcie w kategorię cofnie twój wcześniejszy wybór.

 1. Wybierz interesującą Cię grupę produktową z rozwijanego drzewalub wpisując nazwę w pole tekstowe. Program wyposażony jest w rozpoznawanie części wpisanej frazy, co znacznie ułatwi i przyspieszy Twoją pracę. 1. Klikniecie w konkretną kategorię przeniesie Cię do listy produktów, których szukasz.

Podobne artykuły:

 1. Haynes Pro – skonfigurowany z e-Catalogiem
 2. e-Catalog nowe spojrzenie na wyszukiwanie części.
 3. e-Catalog - funkcja zapisane pojazdy
 4. Ulubione produkty – zamawiaj jeszcze szybciej


  Filmy instruktażowe:

  1. e-Catalog sposoby wyszukiwania
  2. e-Catalog zapisane pojazdy
  3. e-catalog ulubione produkty