Data publikacji: 2021-11-25
, autor: Anna Nowak

Wypożyczalnia narzędzi Inter Cars – nie rezygnuj ze zleceń!

Podstawowym założeniem wypożyczalni narzędzi jest zapewnienie współpracującym z Inter Cars serwisom możliwości wykonywania większej liczby napraw i czynności serwisowych. Jest ona odpowiedzią na sytuację, w której w warsztacie pojawia się klient chcący zlecić usługę, której mechanik nie jest w stanie wykonać ze względu na brak właściwych instrumentów. Posiada on odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale brak mu konkretnego narzędzia.

Nie odsyłaj klienta do konkurencji

W wielu przypadkach potrzebną blokadę czy ściągacz warsztat może kupić na własność, korzystając z szerokiej oferty Inter Cars. Zdarza się jednak, że do serwisu trafia pojazd, który należy do grupy aut bardzo rzadko spotykanych na rynku lub niewpisujący się w specyfikę warsztatu naprawianych tam marek. W takim przypadku, zdecydowanie lepszym ekonomicznie rozwiązaniem jest wypożyczenie narzędzia na czas pojedynczej naprawy, nie jego zakup. Dzięki temu można wykonać usługę bez angażowania większych środków finansowych.

Dla Klientów kupujących w Inter Cars np. rozrząd, czy też zestaw sprzęgła, narzędzie do jego montażu oferujemy już od 1 PLN dziennie.

– Nasz nowy projekt wpisuje się doskonale w hasło Inter Cars „Razem Tworzymy, Wspieramy, Dostarczamy”. Stworzyliśmy go z myślą o wsparciu dla warsztatów, które potrzebują czasem narzędzi na tyle rzadko używanych, że nie ma ekonomicznego sensu ich kupować Dostarczamy naszym klientom ofertę narzędzi do wypożyczenia, tworząc jednocześnie listę tych, które w przyszłości dodamy do naszej oferty – mówi Tomasz Rodak, Visual Parts PL Segment Director, Inter Cars.

W ramach wypożyczalni oferujemy m.in.

  • blokady rozrządu,
  • narzędzia do obsługi układu paliwowego,
  • narzędzia do naprawy układu hamulcowego,
  • narzędzia diagnostyczne i do naprawy zawieszenia,
  • narzędzia do obsługi układu zapłonowego.

- Obecnie lista oferowanych w ramach wypożyczalni narzędzi liczy 140 pozycji. Liczymy jednak na stałą współpracę z naszymi klientami i przekazywanie pracownikom oddziałów informacji na temat oczekiwanego rozszerzenia oferty. Wszystkie zgłoszenia będziemy skrupulatnie analizować, a na ich podstawie podejmiemy decyzję o dodaniu kolejnych pozycji – dodaje Tomasz Rodak

Pełna lista dostępnych narzędzi wypożyczalni znajduje się tutaj lub znajdziesz ją na stronie wypożyczalni narzędzi Inter Cars.

Złóż zamówienie albo pomóż nam poszerzyć ofertę

W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym lub działem sprzedaży Inter Cars.