Data publikacji: 2021-11-09
, autor: Jacek Żytnicki

Q-Service Truck – więcej niż sieć!

Q-Service Truck_Inter Cars.jpg

Działająca na rynku od ponad dwudziestu lat sieć niezależnych serwisów pojazdów użytkowych, Q-Service Truck, to znacznie więcej niż podobne rozwiązania na rynku. To nie tylko zbiór najlepszych serwisów, ale też codzienne wsparcie i pomoc ludzi, którzy często są przyjaciółmi także w życiu prywatnym.

Q-Service Truck to inicjatywa powołana do życia przez Inter Cars ponad dwie dekady temu. Zrzesza ona najlepsze serwisy pojazdów użytkowych, których znakiem firmowym jest profesjonalizm, zaangażowanie w pomoc klientom i ich najwyższa obsługa. Wielomarkowość warsztatów przekłada się na możliwość naprawy praktycznie wszystkich marek pojazdów ciężarowych, a także autobusów, maszyn rolniczych i przemysłowych.

Klienci, decydujący się na obsługę serwisową swoich pojazdów w warsztatach należących do Q-Service Truck, mogą liczyć na wiele korzyści i udogodnień. Organizacja od lat bowiem buduje swoją markę na polskim i europejskim rynku, a tym, co wyróżnia ją na tle konkurencji jest m.in.:

  • Profesjonalizm i doświadczenie – ponad 20 lat działalności to niezliczone ilości skomplikowanych i specjalistycznych napraw. Zaufało nam tysiące zadowolonych klientów.
  • Szybkość i najwyższa jakość napraw – cenimy swój czas, ale przede wszystkim dbamy o komfort klienta, który zostawia pojazd w naszych warsztatach. Wiemy, że „czas to pieniądz”, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawy przeprowadzone zostały najszybciej, jak to możliwe. Zawsze jednak jakość stawiamy na pierwszym miejscu. To właśnie wysoki poziom napraw jest symbolem naszej sieci – quality, a znak „Q” od zawsze zawarty jest w logo organizacji.
  • Autoryzacje producentów – rozwój technologii w pojazdach ciężarowych wymaga nie tylko dostępu do coraz bardziej specjalistycznych narzędzi, ale także do informacji technicznej, bez której naprawa jest niemożliwa. Dzięki autoryzacjom producentów części zamiennych, serwisy Q-Service Truck posiadają wiedzę umożliwiającą naprawę praktycznie każdego pojazdu użytkowego. Wszystkie prace wykonujemy w technologii zgodnej ze standardami producentów.
  • Naprawy wszystkich marek – wielomarkowość naprawianych pojazdów to jedna z naszych przewag nad serwisami autoryzowanymi ASO. Różnorodność sieci sprawia, że choć warsztaty specjalizują się w wybranych markach, razem – jako całość – potrafimy naprawić pojazd każdego producenta.
  • Mobilność – możliwość naprawy niewielkiej awarii w trasie to zaleta, którą doceniają wszyscy właściciele firm transportowych. Unieruchomiony pojazd to nie tylko straty finansowe, ale również i wizerunkowe dla przedsiębiorstwa. W Q-Service Truck większość serwisów oferuje swoim klientom usługę naprawy mobilnej.
  • Gwarancja sieciowa - na każdą wykonaną usługę klient otrzymuje gwarancję sieciową. Co to oznacza w praktyce? Że gwarancja będzie respektowana nie tylko w warsztacie, w którym wykonana została naprawa, ale w każdym serwisie należącym do Q-Service Truck. Nawet w przypadku awarii na trasie, bez obaw można serwisować swój pojazd w odległym zakątku Polski, w przypadku reklamacji można bowiem zgłosić ją w każdym dowolnym serwisie sieciowym.
  • Pewność części zamiennych od czołowych producentów – o jakość części zamiennych, z którymi pracują nasze serwisy dba Inter Cars, branżowy lider, mający w swojej ofercie asortyment wszystkich najważniejszych dostawców. To gwarancja najwyższej jakości produktów montowanych podczas każdej naprawy w serwisie.
  • Doradztwo i wsparcie ekspertów – praca naszych serwisów nie kończy się wyłącznie na naprawie pojazdu. Każdy klient dodatkowo może liczyć na fachowe doradztwo w sprawie diagnostyki oraz wsparcie specjalistów. Przeszkolona kadra mechaników, którą mogą pochwalić się wszystkie serwisy zrzeszone w Q-Service Truck, chętnie dzieli się swoją wiedzą i wspiera w każdym temacie związanym z naprawami pojazdów użytkowych
  • Kontrola jakości – troska o satysfakcję klienta to nasz cel nadrzędny. Aby mieć pewność co do poziomu świadczonych usług, przeprowadzamy audyty wewnętrzne i zewnętrzne, które cyklicznie przechodzić muszą wszystkie nasze serwisy. Pozwala nam to na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług i jednocześnie gwarantuje wspólne standardy napraw oraz obsługi klienta dla wszystkich członków sieci. Wybierając usługę serwisową z Q-Service Truck masz pewność, że Twój pojazd trafił w najlepsze ręce!
  • Ogólnopolski program napraw flotowych – przekazując swój pojazd pod obsługę serwisową klient otrzymuje możliwość serwisowania go w prawie 100 warsztatach w Polsce w zakresie mechaniki oraz opon. Program gwarantuje jedną stawkę na obsługę oraz dostęp do infolinii 24h.Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nową stronę internetową Q-Service Truck!Obecnie sieć Q-Service Truck to 80 serwisów pojazdów ciężarowych w Polsce i ponad 110 warsztatów w Europie – na Ukrainie, Węgrzech, w Rumunii, Czechach, Słowacji oraz na Litwie i Łotwie. W perspektywie kilku najbliższych miesięcy do sieci dołączą również serwisy z Bułgarii i Chorwacji, co zagwarantuje bardziej kompleksową obsługę klientów nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Sieć rozwija się niezwykle dynamicznie, a co najważniejsze – jest to głównie rozwój jakościowy, wszystkie nowo przyjmowane serwisy spełniają bowiem najbardziej wymagające normy audytowe.

Sieć Q-Service Truck to najwyższa jakość świadczonych usług, a także inicjatywa idealnie wpisująca się w hasło „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” – tworzymy bowiem największą niezależną organizację tego typu, wspieramy klientów szukających najlepszych rozwiązań i dostarczamy warsztatom wiedzę oraz narzędzia niezbędne do budowania wysokojakościowego biznesu.

Jesteś właścicielem serwisu pojazdów ciężarowych i chciałbyś dołączyć do Q-Service Truck? Sprawdź pakiet korzyści, które zyskasz, decydując się na taki ruch. Od ponad dwóch lat Q-Service Truck jest również wyłącznym importerem pojazdów Ford Trucks w Polsce. Sieć zbudowała struktury dealerskie właśnie w oparciu o własną organizację. Obecnie to dziewięć serwisów zlokalizowanych w różnych miejscach Polski, będących  punktami dealerskimi oraz jeden punkt serwisowy.

Sieć Ford Trucks rozwija się harmonijnie i obecnie całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na produkty marki. Także sprzedażowo spółka realizuje postawione przed nią cele – rok do roku sprzedawanych jest coraz więcej pojazdów Ford Trucks, a co szczególnie ważne, klienci, którzy zakupili nowe ciągniki siodłowe, chętnie wracają po kolejne. Obecnie firma dystrybuuje na polskim rynku głównie pojazdy Ford F-MAX, od tego roku poszerzyła jednak ofertę o modele budowlane.