Pomiń nawigację

Plany KH-KIPPER

2014-02-02

KH-Kipper, producent naczep i przyczep, w roku 2013 zwiększył sprzedaż i zyski. Celem firmy jest utrzymanie dotychczasowego rozwoju.     
Andrzej Kamionka, wiceprezes KH-KIPPER powiedział, że rok 2013 był udany i firma zakończyła go z większą sprzedażą i zyskiem niż w roku poprzednim. Przeważającą część sprzedaży stanowił eksport, bo ok. 90 %. Wprowadzono wiele udoskonaleń do istniejących produktów, np. na podwoziach 6x6 i 4x4 zamontowano żurawie umożliwiające prace przy konserwacji linii elektroenergetycznych. Uzyskano także homologację europejską na 1-osiową przyczepę do przewozu dłużycy, w tym słupów energetycznych. Nowością 2013 r. była  przyczepa do przewozu małych kontenerów typu KP7 oraz mulda. W zakładzie produkcyjnym KH-KIPPER powstały również nowe  modele zestawów do przewozu zboża z aluminiowymi burtami.Celami na 2014 rok są utrzymanie i rozwój dotychczasowej pozycji w produkcji zabudów wywrotek budowlanych oraz dalszy rozwój na rynkach zagranicznych