Data publikacji: 2017-07-03

Adrenalina i hektolitry wrażeń!

Podczas 16 Targów Inter Cars odbędzie się Inter Cars Motor Show. To niezwykłe wydarzenie, którego w sposób szczególny wyczekuje wielu naszych gości. Tym razem stworzy je ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu.

Wracamy do koncepcji, która w poprzednich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób w Inter Cars i całej branży pasjonuje się motor sportem, dlatego już 23 i 24 września umożliwimy Wam spotkanie wielu osobowości i przedstawicieli tego sportu.

Główną atrakcją Motor Show będzie gymkhana challenge, czyli wyścigi samochodowe ze sztucznymi przeszkodami. Dwa pojazdy pokonują te trudności równolegle, dzięki czemu możliwe jest porównanie umiejętności ich kierowców. Gymkhana to konkurencja, która doskonale pokazuje zarówno talenty zawodników, jak i walory samych samochodów. Nie mamy więc wątpliwości, że atrakcja ta przypadnie do gustu gościom targowym.

Całość poprowadzi Adam Kornacki, dziennikarz motoryzacyjny, prezenter, producent programów telewizyjnych i kierowca wyścigowy.

W tym roku zaprezentują się przed Wami zarówno kierowcy rajdowi, jak również drifterzy, zawodnicy stuntu, moto crossu i rally crossu. Będziemy także podziwiać niesamowite ewolucje motocyklistów w Globe of Speed. Poznamy wiele ciekawych nazwisk, z którymi nie mieliście jeszcze okazji się zetknąć. W ramach pokazów FMX zaprezentuje się doświadczony belgijski zawodnik – jako jeden z trzech zawodników na świecie wykonuje motocyklem salto w przód! Tego zawodnika jeszcze w Polsce nie było, więc nasza impreza będzie niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć go po raz pierwszy!

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Do dyspozycji odwiedzjących przygotujemy trybuny oraz park maszyn.

Wejście na teren Inter Cars Motor Show jest bezpłatne. Impreza dostępna jest wyłącznie dla gości 16. Targów Inter Cars.

Harmonogram:

Sobota - 11:00 - 15:00

Niedziela - 11:00 -15:00


Przeczytaj także:

16 Targi Inter Cars – harmonogram i zaproszenia

Profesjonalnie na Narodowym!